Ülepingekaitse kilpi kolmefaasiline pingerelee alapingekaitse liigpingekaitse

Ülepingekaitse kilpi kolmefaasiline

Ülepingekaitse kilpi kolmefaasiline ZUBR D6-40 on mõeldud kodumajapidamiste ja tööstuslike elektriseadmete (sh kolmefaasiliste mootorite) kaitsmiseks ning võib töötada ühefaasilises või kolmefaasilises koormusrežiimis. Pingerelee kaitseb meie elektriseadmeid ülepinge, alapinge ja lühiajalise voolukatkestuse korral.
Hind: 93.-

Ühefaasilises koormusrežiimis kaitseb pingereleerelee võrgu kriitiliste pingetõusude eest ja õnnetuse korral ühes faasis lülitubki välja ainult avariiline faas. Kolmefaasiline ülepingekaitse  ZUBR D6-40 on kasutatav kolme ühefaasilise pingerelee asemel!

Kolmefaasilises koormusrežiimis kaitseb pingerelee võrgu kriitiliste pinge tõusude, asümmeetria, faasikatkestuse eest (funktsiooni saab välja lülitada), juhib faaside vaheldumise järjekorda (funktsiooni saab välja lülitada) ja õnnetuse korral ühes faasis lülitatakse kõik faasid välja. Selles režiimis saab kontaktoriga kolmefaasilise liigpingekaitse asemel kasutada ZUBR D6 ülepingeseadet!

Tavapäraselt mõõdab ja kuvab kolmefaasiline liigpingekaitse iga faasi efektiivse pinge väärtust ekraanil. Kõik seadistused ja häirete väärtused salvestatakse ka püsimällu.

Hinnalt on ZUBR D6 kolmefaasiline ülepingekaitse elektrikilpi kasulikum, kui kolm ühefaasilist pingereleed. Lisaks on ta kompaktne ja võtab jaotuskilbis 6 standardmooduli laiust. Ülepingekaitse paigaldatakse jaotuskilpi standardsele 35 mm laiusele DIN-liistule. Kui ruumis on suurenenud õhuniiskus või on võimalus seadmesse sattuda vett, siis peab elektrikilp vastama IP55 kaitseklassile.

Mõõtmistäpsus ja professionaalne koormuse väljalülitusmudel – ZUBR D6 kasutab võrgupinge mõõtmise meetodit – True RMS. See vähendab oluliselt võrguhäirete mõju pinge mõõtmise täpsusele, kui pinge kuju erineb sinusoidist.

TÄHTIS! Kui kontrollite oma mõõteseadmega pingerelee väärtusi, siis veenduge, et ka teie seadme mõõtmispõhimõte on True RMS. Vastasel juhul võivad pingerelee ja teie mõõteseadme väärtused erineda. Kui teil on siiski suurem usaldus oma mõõteseadme vastu, saate pingerelee väärtusi korrigeerida, reguleerides releeekraanil olevaid pingeväärtusi ± 20 V.

Võite kasutada professionaalset väljalülitusaja viivituse funktsiooni. See võimaldab teil seadmeid lahti ühendada pingehälvete ohutu suuruse ja kestusega.

Ohutus ja mugavus kasutamisel:
ZUBR D6 pingereleed on varustatud ülekuumenemiskaitsega. See aktiveeritakse, kui temperatuur korpuses ületab +70 °C.
Korpuse sisetemperatuuri saate igal ajal vaadata, et jälgida relee olekut.
Nupulukk – saate pingerelee juhtnupud lukustada, et keegi kogemata selle töö parameetreid ei muudaks.
Ooterežiimis saate pingerelee ekraani soovi korral ka välja lülitada. Kui mõnel faasil juhtub õnnetus, hakkab ekraan vilkuma.

Kaitstud seadmete täiendav ohutus:
ZUBR D6-40 liigpingekaitse rakendab uusi kaitse funktsioone, mille kasutamine takistab täiendavalt kaitstud seadmete rikkeid, vähendades korduvate relee käivitamiste arvu:

  • reguleeritav maksimaalne kaitsekäivituste arv järjest;
  • reguleeritav pinge hüsterees.
  • Häirete logi
  • Logi suudab püsimällu salvestada 99 viimast hädaabikäivitust (näiteks pinge relee väljalülitamisel või termokaitse käivitamisel). Elektrivõrgu oleku ja kvaliteedi hindamiseks saate logi käsitsi lähtestada. Nii saate teatud aja jooksul analüüsida õnnetuste olemust ja sagedust. Logi lähtestatakse ka siis, kui relee töörežiim (ühefaasiline ja kolmefaasiline koormus) muutub.

Ülepingekaitse ZUBR D6-40  tehnilised omadused:

Tootekategooria: pingerelee
Vool: 3x63A
Laius: 6 kaitseautomaadi laiust
Paigaldusmeetod: DIN-liistule
Ülekuumenemiskaitse: jah
TrueRMS: jah
Prof. väljalülitumise viivitus: jah
Alapingekaitse pinge piir: 120-210
Ülepinge piir: 220-280 V
Koormuse väljalülitusaeg pinge alandamisel: 0,1-10,0 sek (>120 V), mitte rohkem kui 0,04 s (<120 V)
Koormuse väljalülitamise aeg pinge ületamisel: mitte rohkem kui 0,04 s
Koormuse sisselülitamise viivitusaeg: 3-600 s
Pinge tasakaalustamatus: 10-80 V
Väljalülitusaeg kl. faaside tasakaalustamatus: 0-30 s
Toitepinge: 3 х 100–420 V ~ 50 MHz
Kaal: 0,43 kg ±10%
Üldmõõtmed (L x K x S): 106 х 85 х 66 mm
Niiskuskindlus: ІР20

Lisainfi tootja lehel DS Electronics

Valikus on ka sarnane ühefaasiline ülepingekaitse kilpi / liigpingekaitse

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!