Niiskuskindel termostaat temperatuuri regulaator pistikupessa IP44 Heatcom HC200 taimeriga tolmukindel pistikuga pistikupesasse kosteudenkestävä termostaatti ulkokäyttöön

Niiskuskindel termostaat IP44

Niiskuskindel termostaat IP44 Heatcom HC200 pistikupessa / pistikupesaga on sobilik paljudeks erinevateks rakendusteks. Termostaat sobib kasutamiseks siseruumides otse pistikupessa ühendades või välitingimustes, kus on nõutud IP44 niiskuskindlus. Tolmukindel

Saadaval Effex kauplustes üle Eesti.

Hind: 75,08

Termostaat Heatcom HC200 IP44 võimaldab soojusallika ühendada ka ilma pistikuta otse termostaadi tagaküljel asuvasse ühenduskarpi nagu allpool nähtaval pildil.
Termostaadi temperatuuriandur on  3 m kaabliga ja saab paigutada kohtadesse, kus on vaja eemalt temperatuuri reguleerida. Temperatuuriandurit võib vajadusel pikendada kuni 50m.
Niiskuskindel termostaat Heatcom HC200 IP44 pistikupesaga- saab kasutada nii külmakaitseks kui ka kütte reguleerimiseks näiteks veetorule, kasvuhoone, talveaia või kõrvalhoone temperatuuri seadistamisel.

Niiskuskindel termostaat pistikusse seadistatakse hästi nähtava ekraani ja 3 nupu abil.
Kui erinevatel kellaaegadel on erinevad küttevajadused, saate määrata 4 igapäevast sündmust ja seega kasutada näiteks öist temperatuuri alandamist.
Temperatuuri regulaator on sisseehitatud alarmiga, mida saab kuvada ekraanil, kuid seal on ka helisignaali võimalus, kui temperatuuri ei saavutata.

Tehnilised andmed:
Toitepinge 230 V – 50–60 Hz
Max koormus 3000W
Niiskuskindlus IP44
Temperatuuri reguleerimine vahemikus +1° C … +70 °C
Sensor 10 KΩ @ 25°C, length 3 m
Ekraan 1.6″ taustavalgusega LCD
Värvus must
Mõõdud 125 x 64 x 40 mm (H x W x D)
Garantii 3 aastat
Heakskiidud CE / RoHS

Tagasi teemasse termostaadid

Küsi personaalset pakkumist!