Kilbitermostaat Terneo B Elektrikilbi termoregulaator temperatuuri regulaator. Termostaat DIN-liistule

Kilbitermostaat Terneo b +5 +40°C

Kilbitermostaat Terneo b  on  loodud “põrandakütte” süsteemide juhtimiseks. Antud temperatuuri regulaator on eriliselt võimsa väljundreleega – 32A. Kilbitermostaat võimaldab reguleerida temperatuuri vahemikus +5 kuni +40°C. Temperatuuri mõõdetakse ja reguleeritakse komplektis oleva põrandaanduri abil. DIN liistule kinnitusega.
Hind 58,18

Kilbitermostaat Terneo B vajalike parameetrite seadistamiseks on ainult kolm nuppu. Digitaalne ekraan kuvab hetketemperatuuri ning lihtsustab navigeerimist termostaadi menüüs. Komplekt sisaldab kogu vajalikku varustust: termostaat ja temperatuuriandur koos 4 m pikkuse ühendusjuhtmega. Termostaat on kinnitusega 35 mm laiusele DIN-liistule elektrikilbis paigalduseks.

Kilbi termostaat Terneo b on pingeerinevuste suhtes vastupidav. Tal on sisseehitatud ülekuumenemise kaitse: kui korpuse temperatuur jõuab +80 °C-ni, lülitub seade välja ja ekraanil kuvatakse üks kord sekundis näit “oht”. Töö jätkamiseks peab temperatuur langema +60°C-ni. Kui kaitse rakendub rohkem kui 5 korda, lülitub termostaat välja, kuni temperatuur langeb +60°C-ni ja vajutatakse ühte nuppudest.

Terneo b temperatuuri regulaator on kasutatav enamiku turul olevate tootjate küttekaablitega või teiste kütteseadmetega mis töötavad 230V toitepingel. Seade ühildub ka digitaalsete (D18) temperatuurianduritega.

Terneo B temperatuuri regulaatori lisafunktsioonid:

Nuppude lukustus
Taimer kütte sisselülitamiseks kuni 4 päevaks (99 tunniks).
Väljundrelee tööaja loendur.
Ülekuumenemise kaitse.
Temperatuuri korrigeerimine ekraanil.

Toitepinge 230V
Väljundrelee 32A
Anduri pikkus 4m
Termostaat on DIN liist kinnitusega

Wifi funktsiooniga elektrikilbi termostaadi leiab siit lingi alt.

Lisainfot ka tootja kodulehelt DS Electronics

Tagasi teemasse kilbi termostaadid

Küsi personaalset pakkumist!