Kilbitermostaat Terneo B

Kilbitermostaat Terneo b +5 +40°C

Kilbitermostaat Terneo b  on  loodud “põrandakütte” süsteemide juhtimiseks. Selle termostaadi eripäraks on tema võimas väljundrelee (kuni 32A). Kilbiermostaat võimaldab reguleerida temperatuuri vahemikus +5 kuni +40°C. Temperatuuri mõõdetakse ja reguleeritakse komplektis oleva põrandaanduri abil..

Kilbitermostaadi vajalike parameetrite seadistamiseks on ainult kolm nuppu. Digitaalne ekraan kuvab hetketemperatuuri ning lihtsustab navigeerimist termostaadi menüüs.

Komplekt sisaldab kogu vajalikku varustust: termostaat ja temperatuuriandur koos 4 m pikkuse ühendusjuhtmega. Termostaadil on kinnitus 35 mm laiusele DIN-liistule  elektrikilbis.

Kilbitermostaat Terneo b on pingeerinevuste suhtes vastupidav. Tal on sisseehitatud ülekuumenemise kaitse: kui korpuse temperatuur jõuab +80 °C-ni, lülitub seade välja ja ekraanil kuvatakse üks kord sekundis näit “oht”. Töö jätkamiseks peab temperatuur langema +60°C-ni. Kui kaitse rakendub rohkem kui 5 korda, lülitub termostaat välja, kuni temperatuur langeb +60°C-ni ja vajutatakse ühte nuppudest.

Terneo b kilbitermostaati saate kasutada enamiku turul olevate tootjate küttekaablitega või teiste kütteseadmetega mis töötavad 230V toitepingel. Seade ühildub ka digitaalsete (D18) temperatuurianduritega.

Lisafunktsioonid:

Nuppude lukustus
Taimer kütte sisselülitamiseks kuni 4 päevaks (99 tunniks).
Väljundrelee tööaja loendur.
Termokaitse.
Temperatuuri korrigeerimine ekraanil.

Väljundrelee 32A / 230V

Hind 52.-

Lisainfot ka tootja kodulehelt DS Electronics

kilbitermostaat Terneo B

Tagasi teemasse kilbi termostaadid

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!