Kilbitermostaat kahe väljundiga anduriga Terneo K2

Kilbitermostaat kahe väljundiga -9 +99°С

Kilbitermostaat kahe väljundiga Terneo k2. Temperatuuri reguleerimise vahemik -9 +99°С. Sobib nii kütteks kui jahutuseks.
Kaks termostaati ühes korpuses. Üks kilbitermostaat suudab juhtida kahte erinevat kütte- või jahutussüsteemi. Kui asetate mõlemad temperatuuri andurid samasse kohta, saab ühe neist ühendada küttesüsteemiga ja teise jahutusega. Väljundreleed 2 x 16A

Hind: 70,38

Termostaat Terneo K2 on temperatuuri lülitamise laia hüstereesiga (1 kuni 30 ° C), mis võimaldab reguleerida meile vajalikke temperatuuripiiranguid. Seega muutub võimalikuks termostaadi kasutamine samaaegselt kütte- ja jahutusseadmetega, säilitades ruumis aastaringselt vajalikud temperatuuritingimused.

Kilbitermostaat on juhitav ainult kolme nupuga. Digitaalne ekraan kuvab temperatuuri ja lihtsustab menüüs navigeerimist.

Temperatuuri regulaator on ette nähtud paigaldamiseks jaotuskilpi standardsele 35 mm laiusele DIN liistule. Pakendis on ka 2 temperatuuri andurit 4 m pikkuste juhtmetega.

Sisse ehitatud ülekuumenemise kaitse.
Kui temperatuur termostaadi sees tõuseb üle +85°C, teatab termostaat ülekuumenemisest ja peatab töö. Selle taasalustamine toimub siis, kui temperatuur langeb +80°C-ni.

Kilbi termostaat kahe väljundiga on releega 2 x 16A
Toitepinge 230V
Komplektis 2 andurit

Loe lisa tootja kodulehelt DS Electronics

Tagasi teemasse kilbi termostaadid

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!