Heatline esindab ja pakub tehnilist tuge tunnustatud euroopa kütteseadmete tootjatele nagu Heatcom ja SST küttekaablid, soojendusega jalamatid A.Rak, Kuhlmann mahutite ja tünnide soojendusseadmed, OJ Electronics termostaadid, SNOL kuumutusahjud laboritele ja tööstusele, vee- ja niiskuskindlad elektriradiaatorid firmalt Schultze jne KÜSI LISAINFOT
  • #1Meil on üle kahekümne aasta kogemust omal alal
  • #2Meil on hea valik kütteseadmeid, leidmaks sobiva lahenduse kliendi lennukate ideede elluviimiseks
  • #3Me saame olla paindlikud pakkumaks lahendusi erinevate tootjate parimatest toodetest
  • #4Meil on ambitsiooni ja soovi olla parim omal alal

   Kaupade tellimine:
Ostusoovi saab esitada kolmel viisil:

  • Veebipoest
  • E-mailiga saates soovitud kaupade nimekirja, arve saaja andmed ja kohaletoimetamise aadressi.
  • Telefoni teel helistades +372 5303 3990

Koostööpartnerid

Projekteerijad

Suuremate ja mahukamate projektide puhul on tihti nõutud dokumenteeritud projektlahenduste koostamine, kus tuleb aluseks võtta näiteks kus asuvad elektrikilbid, kui palju võimsust me saame olemasolevast elektrivõrgust oma lahendusteks kasutada, millistest punktidest objektil saab seadmetele elektrit peale anda, kas on vaja tooteid / võimsusi grupeerida elektrivõrgu faaside vahel, teha spetsifikatsiooni jne. Meie ise projekte ei koosta, aga vajadusel nõustame hea meelega. Kui on vaja projekteerijate kontakte, kes selle mahuka töö enda kanda võtaksid, siis neid kontakte me meelsasti jagame.

Elektrifirmad

Eesti inimestele meeldib tihti paljusid asju teha oma kätega, kuid vajadusel saame pakkuda ka elektrifirmade kontakte kes valitud kütteseadmed kliendile paika panevad.

Kui on keegi, kes soovib, et tema kontakte võiks jagada, siis võib ka meiega ühendust võtta.