Wifi pistikupesa termostaat pistikupessa õhuanduriga temperatuuri regulaator eemalt distantsilt juhitav Tuya elektriradiaatori

Wifi pistikupesa termostaat õhuanduriga

Pistikupesa termostaat Wifi ja õhuanduriga BHT-12 on mõeldud kütte- ja jahutusseadmete töö reguleerimiseks – õhutemperatuuri seadistamiseks. Wifi termostaat pistikupessa on sisseehitatud õhuanduriga. Komplektis kaasas ka 2,5m pikk väline temperatuuriandur, mis teeb antud wifi temperatuuri regulaatori universaalseks kasutamiseks, igasugusteks vajadusteks. Kaugjuhitav wifi termostaat pistikupessa sobib väga hästi elektriradiaatori, soojuskiirguri, puhuritele, laeküttele, põrandaküttele, jahutusseadmetele jne Seadistustest annab valida tööreziimi, kas õhuanduriga või välise anduriga – lisaks kas kütte- või jahutusreziimi valik. Ilus disain ja eestikeelne juhend. Wifi pistikupesa termostaat on seadistatav nii ekraanilt, kui ka eemalt distantsilt nutiseadet ja Tuya äppi kasutades – näiteks maakodus või suvilas kütteseadmete töö jälgimiseks. Soovituslik termostaadi paigalduskõrgus õhutemperatuuri mõõtmise puhul ca 1,3m. Eraldiseisva anduri abil (komplektis) on termostaat sobilik kasutamiseks veetorude või mahutite külmumise kaitseks.

Hind: 60. – 

Termostaat pistikupessa BHT-12 Wifi-ga – funktsioonid:

Ühildub hästi erinevate 230V pingel töötavate kütte- ja jahutusseadmetega. Multifunktsionaalse LED-ekraaniga pistikupesa wifi temperatuuri regulaator on ideaalne valik ruumi sisetemperatuuri lihtsaks reguleerimiseks. Saate määrata erinevaid kütte režiime ja kujundada oma ajakava või tsüklit vastavalt oma vajadusele. Programmeeritava taimeri abil saab määrata kogu nädala temperatuurigraafiku, mis aitab säästa teile energiat ja kulusid.

Pistikupesa termostaat Wifi-ga – spetsifikatsioon:

Pinge: 95~230V, 50~60Hz
Termostaadil on lapseluku funktsioon
Puutetundlik LED ekraan
Maksimaalne koormus: 16A
Väline temperatuuriandur: NTC10K / pikkus 2,5m
Temperatuuri reguleerimise täpsus: ±0,5 ℃
Temperatuuri reguleerimise vahemik: 5 – 90°C
Korpuse materjal: PC+ABS
Töökeskkond: 0 – 45 ℃, 5 -95% suhteline õhuniiskus (kondensatsioon puudub)
Säilitustemperatuur: -5 – 55℃
Niiskuskindlus: IP20
Ekraani temperatuuri näidu vahemik: 5–99 ℃
Õhutemperatuuri mõõtmise / termostaadi soovituslik paigalduskõrgus on ca 1,3m
Garantii 2 aastat

Küsi personaalset pakkumist!