Wifi pistikupesa termostaat pistikupessa õhuanduriga temperatuuri regulaator eemalt distantsilt juhitav Tuya elektriradiaatori BHT-12

Pistikupesa termostaat wifi-ga

WIFI Termostaat pistikupessa BHT-12 – on distantsilt telefonist juhitav kütte- ja jahutusseadmete temperatuuri regulaator. Energiasäästlik termostaat on sisseehitatud õhuanduriga. Komplektis 2,5m juhtmega väline temperatuuriandur, mis teeb antud wifi termostaadi universaalseks kasutamiseks, igasugusteks vajadusteks. Termostaat pistikusse on saadaval kas valget või musta värvi. Termostaat kasutab Smartlife / Tuya äppi.

Hind: 61. – 

Pistikupesa termostaat Wifi -ga BHT-12.
Kaugjuhitav termostaat pistikupessa sobib väga hästi elektriradiaatori, soojuskiirguri, puhuritele, laeküttele, põrandaküttele, jahutusseadmetele jne Termostaadi seadistustest annab valida tööreziimi, kas õhuanduriga või välise anduriga – lisaks eraldi kas kütte- või jahutusreziimi valik. Ilus disain ja eestikeelne juhend. Pistikupesa termostaat on seadistatav nii ekraanilt, kui ka nutiseadmest Tuya Smart Life äppi kasutades – näiteks maakodus või suvilas kütteseadmete töö jälgimiseks. Soovituslik termostaadi paigalduskõrgus õhutemperatuuri mõõtmise puhul ca 1,3m. Eraldiseisva anduri abil (komplektis) on termostaat sobilik kasutamiseks veetorude või mahutite külmumise kaitseks.

Pistikupesa termostaat BHT-12 Wifi-ga – funktsioonid:

WIFI termostaat jahutusele ja küttele sobib erinevate 230V pingel töötavate seadmetele. Multifunktsionaalse LED-ekraaniga pistikupesa wifi temperatuuri regulaator on ideaalne valik ruumi õhutemperatuuri lihtsaks reguleerimiseks. Saate määrata erinevaid kütte režiime ja kujundada oma ajakava või tsüklit vastavalt oma vajadusele. Ekraanilt seadistatava taimeri abil saab määrata kogu nädala temperatuurigraafiku, mis aitab säästa teile energiat ja kulusid.

Termostaat pistikupessa Wifi-ga – spetsifikatsioon:

Pinge: 95~230V, 50~60Hz
Termostaadil on lapseluku funktsioon
Puutetundlik LED ekraan
Maksimaalne koormus: 16A
Väline temperatuuriandur: NTC10K / pikkus 2,5m
Temperatuuri reguleerimise täpsus: ±0,5 ℃
Temperatuuri reguleerimise vahemik: 5 – 90°C
Korpuse materjal: PC+ABS
Töökeskkond: 0 – 45 ℃, 5 -95% suhteline õhuniiskus (kondensatsioon puudub)
Säilitustemperatuur: -5 – 55℃
Niiskuskindlus: IP20
Ekraani temperatuuri näidu vahemik: 5–99 ℃
Õhutemperatuuri mõõtmise / termostaadi soovituslik paigalduskõrgus on ca 1,3m
Garantii 2 aastat

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!