1000L IBC mahuti soojendi 0-90°C

IBC mahuti soojendi :

Tagab ühtlase kuumutamise 0 kuni +90°C
Sobib hästi lahjade hapete, leeliseliste segude, vee- ja õlipõhiste toodete jaoks
Digitaalselt juhitav küttekeha temperatuuri regulaator ekraaniga – lihtsaks kasutamiseks
Roostevabast terasest kütteelement AISI 316L (1.4404) vastupidavuse tagamiseks
IP65 niiskuskindlus õuetingimustes kasutamiseks

Hind: 1400.- + k.m. Toode on saadaval tellimisel.

Kütteelemendi võimsus: 2,2 W/cm² / 2000W
Toide: 230V 1-faasiline
Elemendi pikkus: 950 mm
Elemendi läbimõõt: ø100mm
Soojendusega tsoon: 300 mm
Integreeritud PT100 andur
IP klass: IP65
Minimaalne vedeliku tase mahuti soojendamisel: 500 mm (pooltäis)
Küttekeha ja juhtploki vaheline kaabel: ~2800mm

IBC mahuti soojendi / küttekeha on parim lahendus tõhusaks vedeliku soojendamiseks. Mahuti küttekeha on loodud lahendama IBC konteinerites hoitavate ainete viskoossusprobleeme, tagab usaldusväärse ja ühtlase kuumutamise tööstusprotsessides või mahuti külmumise kaitse talvisel ajal.

Ükskõik, kas tegemist on pehmete hapete, leeliseliste segude, vee või õlipõhiste toodetega, meie teisaldatav mahuti küttekeha tagab ühtlased tulemused. See toimib, paigaldades küttekeha IBC mahutisse, soojendades vedelikku otse seest. Küttekeha välistab tahkestumise või viskoossuse suurenemise probleemid, mis sageli esinevad toatemperatuuril, võimaldades vedelikku hõlpsalt hallata.

Oluline on, et enne IBC mahuti soojendi kasutamist on oluline alati üle vaadata kuumutatava aine maksimaalne soovitatav temperatuur. Kütteseade on ette nähtud vedeliku soojendamiseks soovitud seatud temperatuurini.

IBC mahuti soojendi kasutusvõimalused on laiad. See sobib ideaalselt sellistes tööstusharudes nagu keemiatöötlemine, farmaatsia, toiduainete ja jookide tootmine ning nafta ja gaas. Keemilisel töötlemisel tagab see, et ained säilitavad tõhusaks tootmiseks vajaliku viskoossuse. Farmaatsiatoodetes aitab see formuleerimisprotsesside ajal täpset temperatuuri reguleerida. Toidu- ja joogitööstuses aitab see säilitada erinevate toodete soovitud konsistentsi. Lisaks mängib see olulist rolli nafta- ja gaasitööde optimeerimisel, vältides vedeliku paksenemist ladustamisel või transportimisel.

Roostevabast terasest küttekeha AISI 316L (1.4404) konstruktsioon tagab pikaealisuse ja korrosioonikindluse. IP65 niiskuskindlus muudab selle sobivaks välikeskkonda, pakkudes meelerahu erinevates töötingimustes. Digitaalselt juhitav elektrooniline küttekeha termostaat on lihtsalt seadistatav ja võimaldab hõlpsat kasutamist ja kütteprotsessi täpset juhtimist.

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!