IBC konteiner mahuti veemahuti plastmahuti 1000L küttekeha veesoojendi soojendus külmumise kaitse

IBC mahuti soojendi toiduainetööstusele

IBC mahuti 1000L soojendi toiduainetööstusele on loodud ohutuks konteineri soojendamiseks. Plastmahuti küte on spetsiaalselt mõeldud toidu- ja farmaatsiatööstusele. Toiduainete hoidmiseks sobival püsival temperatuuril, soovitud viskoossuse tagamiseks või toiduainete, vedelike külmumise vältimiseks .

Tünni vaadi mahuti soojendiIBC 1000L mahuti soojendi / küttekeha farmaatsia- ja toiduainetööstusele – tehnilised andmed:

FDA heakskiidetud kangas
IBC mahuti küttekeha niiskuskindlus IP54
Väga lihtne paigaldada
Ideaalne veemahuti külmumise kaitseks ja soojendamiseks
Sobib standardse 1000L IBC konteiner mahuti puhul.
Soojendi on valmistatud spetsiaalselt toidu- ja farmaatsiatööstusele.
Mahuti küttekeha paigaldus ja kasutamine on mugav, kiire ja lihtne.
Toodetud Taanis

Tootevalik:

20-2797 /  4400 x 1000 mm / 230V 2 x 1000W
20-2798 / 4400 x 1000 mm / 230V 1 x 1300W

IBC mahuti soojendi 20-2798  hind  on 1916,70 +km
Soojustatud pealiskate 240.-

IBC plastmahuti soojendi on lihtsalt kasutatav, kiire paigaldada ja täiesti ohutu soojendada toiduaine ja farmaatsiatööstuse vedelikke soovitud temperatuurini – olenevalt antud vedelikule lubatud maksimaalsest temperatuurist kuni 90°C-ni.

IBC konteineri soojendi on varustatud ühe või kahe termostaadiga, mis suudavad täpselt hoida 0–90°C.

IBC plastmahuti kütteseadmed on loodud spetsiaalsetest silikoonmaterjalidest, mis vastavad valdkonna tööstuse eeskirjadele ja määrustele, nii et soojendi kattematerjal ei hoia baktereid, vaid töötab toiduhügieeni jaoks optimaalselt ja ohutult.

Mahuti soojendi materjalid on lisaks väga vastupidavad ja koos kinnitusrihmadega on seadet lihtne konteinerile kinnitada. See muudab IBC 10000L plastmahuti soojendi ideaalseks soojendusviisiks näiteks konteinerite transportimisel, mis peavad hoidma ja säilitama teatud temperatuuri või viskoossust.

Toatemperatuuril olles muutuvad paljud materjalid sageli viskoosseteks, mis raskendab nende tühjendamist IBC konteinerist. Tihti transporditakse IBC mahuti sees siirupeid, milles on suhkrut, rasvu, mett jne ja mida on keeruline  mahutist jäägivabalt kätte saada, kui teda ei soojenda.

Näide: IBC 1000L plastmahuti, mis on täidetud veega, selle kütmise aeg 1000L veemahuti puhul 2x1000W küttega oleks 48h jooksul +15ºC – +50ºC . Vajadusel küsi meilt lisainfot erinevate toormaterjalide soojenemisaegade kohta erinevate soojenduste võimsuste korral.

IBC veemahuti soojendi on ideaalne lahendus vedelike ja materjalide kiireks ja tõhusaks soojendamiseks. Soojendi muudab mahuti tühjendamise väga lihtsaks ja jäägivabaks.

Veel parema tulemuse saavutamiseks saab mahuti soojendi kombineerida tööle eraldiseisva mahuti põhja soojendamise küttematiga

Vaata kõiki 1000L plastmahuti kategoorias olevaid kütteseadmeid. Vaata lisa infot ka tootja Kuhlmann kodulehelt

1000L plastmahuti veemahuti küttekeha paigaldus soojendi
IBC 1000L mahuti soojendi / küttekeha
IBC mahuti soojendi
IBC 1000L plastmahuti veemahuti soojendi küttekeha

Vaata ka tavalist sertifikaadita 1000L plastmahuti soojendit või toiduainetööstusele mõeldud tünni soojendi teemat.

Tünni soojendi
Tünni soojendi toiduainetööstusele

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!