Infrapuna soojuskiirgur lakke tuppa kontorisse küttepaneel ripplae küttepaneel

Infrapuna soojuskiirgur lakke

Infrapuna soojuskiirgur lakke – on saadaval võimsustega 350W, 550W, 750W, 950W ja 1150W. 350W Infrapuna laekiirgur on sobib paigaldamiseks ripplae võre külge. Soojuskiirgur on paigaldatav mis tahes kõrgusele põrandast, kasutades komplektis olevaid kinnitusi. Soojuskiirgur sobib hästi nii tuppa, kontorisse, terrassile, suvilasse kui vannituppa.
Infrapuna küttepaneel lakke säästab teie ruumi ja elektrikulusid, pakkudes päikeselaadset soojust ümbritsevat õhku soojendamata ja tolmu keerutamata.
Infrapuna soojuskiirgur lakke – on optimaalne kombinatsioon hinnast, kvaliteedist ja kõrgest efektiivsusest. Vaid 30 mm paksused laekiigurid näevad välja elegantsed ja esteetiliselt meeldivad, sulandudes sujuvalt igasse interjööri.

 

Soojuskiirgurite  eelised:
Lihtne paigaldada ja kasutada
Niiskuskindlus IP44
Võimsus – 350W / 550W / 750W / 950W/ 1150W – 230V
Õhuke profiil – ainult 30 mm, pärast paigaldamist vaevu nähtav
350W sobib ripplae võre sisse
Hooldusvaba
Kõrge efektiivsusega. Säästke teiste kütteseadmetega võrreldes kuni 40% energiat
Soojendab kiiresti ümbritsevad objektid
Hääletu

Garantii 10 aastat

Laekiirguri kasutamine:

Ruumi õhutemperatuuri reguleerimiseks kasutage, mis tahes ühilduvat õhuanduriga termostaati – sobiva leiab näiteks meie termostaatide valikust siit. Temperatuuri regulaatorilt seatakse soovitud õhutemperatuur vahemikus +5 kuni +30 °C. Kui eelseadistatud temperatuur on saavutatud, lülitab termostaat lakke paigaldatud kiirguri automaatselt välja ja lülitab selle uuesti sisse, kui uuesti sooja vajatakse. Ka mitme küttepaneeli kasutamise puhul kasutatakse ühte termostaati ruumi kohta.

infrapuna küttepaneel soojuskiirgur lakke tuppa terrassile kontorisse

Laekiirguri paigaldusnõuanded:
Soojuskiirguri optimaalse paigutuse valimine ruumis on üsna lihtne. Veenduge, et kütteseadmest tulevate soojuslainete teel ei oleks takistusi. Infrapuna laepaneelide puhul on see tingimus peaaegu alati täidetud.

Lakke paigaldatavate küttepaneelide puhul tuleb meeles pidada ka seda, et olenemata köetavate objektide asukohast ruumis tuleb akna kohale paigaldada üks või mitu küttepaneeli, sest tavaliselt on see peamine soojuskao allikas toas.

Õige laeküttepaneeli võimsuse valimine sõltub sellest, millisele kõrgusele küttepaneel põrandapinnast kõrgemale paigaldatakse või kuidas me soovime soojust ruumis jaotada. Millise võimsusega laekiirgurit valida sõltub ennekõike ruumi soojapidavusest, aga keskpärane valik oleks 25-30W kuupmeetrile või 100W ruutmeetri kohta. Arvestada tuleks minimaalse ohutu kaugusega paneelist inimese peani, mis sõltub ka küttekeha võimsusest. minimaalselt on see 1 meeter.

Soovitame paigaldada küttepaneelid vastavalt lae kõrgusele:

– 350W – 59.2cm x 59.2cm x 3cm (alternatiiv 62cm x 62cm x 3cm), 5kg / 2,5–2,8 m
– 550W – 90cm x 60cm x 3cm, 8kg / 2,8-3 m
– 750W – 115cm x 60cm x 3cm, 11kg / 3–3,5 m
– 950W – 115cm x 75cm x 3cm, 16kg
– 1150W – 140cm x 75cm x 3cm, 20kg
Laekiirgurite värvivalik:
Valge on laotoode.
– Must RAL9005
– Helepruun RAL1002
– Tumepruun RAL8003
– Antratsiit hall RAL7016
+ saab ka tellida kliendi soovitud pildiga.

infrapuna soojuskiirgur küttepaneel lakke

Temperatuuri reguleerimiseks ruumis soovitame kasutada termostaati:

Termostaat + lülitusseade HL-09. Termostaat / temperatuuri regulaator (patareitoitel) võib paigaldada kas lauale või seinale ja juhtmevabalt lülitab ta eraldiseisva lülitusseadme abil soojuskiirguri(d) sisse või välja. Ühe lülitusseadme järel võib olla kokku kuni 2,5kW kütteseadmeid. Lülituseadmeid võib ühe termostaadi järel olla ka mitu. Termostaat on telefonist seadistav ja jälgitav.

Distantsilt juhitav juhtmevaba termostaat
Distantsilt juhitav juhtmevaba
termostaat HL-09

distantsilt juhitav juhtmevaba temperatuuri regulaator

Küsi personaalset pakkumist!