Infrapuna soojuskiirgur lakke tuppa kontorisse küttepaneel

Infrapuna soojuskiirgur lakke

Infrapuna soojuskiirgur lakke – QSun-C. Laekiirgur on saadaval võimsustega 400W ja 500W. Infrapuna laekiirgur on kohandatud paigaldamiseks ripplae võre külge või soojuskiirgur on paigaldatav mis tahes kõrgusele põrandast, kasutades kaasasolevaid riputus kinnitusi. Soojuskiirgur sobib nii tuppa kui kontorisse.

QSun-C infrapuna soojuskiirgur lakke säästab teie ruumi ja elektrikulusid, pakkudes päikeselaadset soojust otse inimesteni ilma ümbritsevat õhku soojendamata ja tolmu segamata.

Infrapuna soojuskiirgur lakke – on optimaalne kombinatsioon hinnast, kvaliteedist ja kõrgest efektiivsusest. Soojuskiirguri terasest korpus ja keraamika kombinatsioon võimaldab luua energiasäästlikke ja töökindlaid  laia kasutusvõimalustega küttepaneele. Vaid 15 mm paksused laekiigurid näevad välja elegantsed ja esteetiliselt meeldivad, sulandudes sujuvalt igasse interjööri.

Soojuskiirgurite  eelised:
Lihtne paigaldada ja kasutada
Kerge – 3 kg
Võimsus – 400 / 500W – 230V
Õhuke profiil – ainult 15 mm, pärast paigaldamist vaevu nähtav
Sobib ripplae võre sisse
Hooldusvaba
Kõrge efektiivsusega. Säästke teiste kütteseadmetega võrreldes kuni 40% energiat
Soojendab kiiresti ümbritsevad objektid
Vaikne
Efektiivne küttepind -400W 8-12 m² / 500W 10-13 m²
Garantii 2 aastat

Laekiirguri kasutamine:

Ruumi temperatuuri reguleerimiseks kasutage mis tahes ühilduvat õhuanduriga termostaati – sobiva leiab näiteks meie termostaatide valikust siit. Temperatuuri regulaatorilt seatakse soovitud õhutemperatuur vahemikus +5 kuni +30 °C. Kui eelseadistatud temperatuur on saavutatud, lülitab termostaat lakke paigaldatud kiirguri automaatselt välja ja lülitab selle uuesti sisse, kui uuesti sooja vajatakse.

soojuskiirgur lakke tuppa terrassile kontorisse

Laekiirguri paigaldusnõuanded:
Soojuskiirguri optimaalse paigutuse valimine ruumis on üsna lihtne. Veenduge, et kütteseadmest tulevate kuumalainete teel ei oleks takistusi. Infrapuna laepaneelide puhul on see tingimus peaaegu alati täidetud.

Lakke paigaldatavate küttepaneelide puhul tuleb meeles pidada ka seda, et olenemata köetavate objektide asukohast ruumis tuleb akna kohale paigaldada üks või mitu küttepaneeli, sest tavaliselt on see peamine soojuskao allikas toas.

QSun-C lakke paigaldatavatel soojuskiirgurid on kolme võimsusega. Õige võimsuse valimine sõltub sellest, millisele kõrgusele küttepaneel põrandapinnast kõrgemale paigaldatakse. Arvestada tuleks minimaalse ohutu kaugusega paneelist inimese peani, mis sõltub ka küttekeha võimsusest. minimaalselt on see 1 meeter.

Soovitame paigaldada küttepaneelid vastavalt lae kõrgusele:

500W soojuskiirgur: 3–3,5 m
400W soojuskiirgur: 2,8-3 m
300W soojuskiirgur: 2,5–2,8 m

soojuskiirgurid lakke

Küsi personaalset pakkumist!