Diferentsiaal kilbi termostaat Terneo SN jää ja lume sulatamise

Diferentsiaal termostaat Terneo SN

Diferentsiaal kilbi termostaat Terneo SN jää ja lume sulatamiseks katusel. Reguleerimise vahemik:-30…+90 °C
Hind: 67.-

Diferentsiaal termostaat Terneo SN on mõeldud töötama suurendatud võimsusega – väljundrelee on 32A. Digitaalne kilbiermostaat  on väga sobilik näiteks jää- ja lumesulatus süsteemidele katustel, tagades optimaalse rennikütte tõõ, reguleerides temperatuurivahemikku, mille juures võivad tekkida jääpurikad või jäävaalud. Vihmaveerenni lütete temperatuuri regulaatur säästab elektrit, kui väljas on temperatuur sisselülituseks liiga madal või piisavalt soe loomulikuks jää ja lume sulamiseks.

Diferentsiaal termostaat Terneo SN on seadistatav vaid kolme nupuga! Digitaalne ekraan kuvab reaalset heke mõõdetavat temperatuuri ja süsteemi teateid ning lihtsustab menüüs navigeerimist.

Lihtne paigaldus
Komplektis on kilbitermostaat ja temperatuuriandur koos ühendusjuhtmega. Digitaalne termostaat on DIN-liist kilbi. Temperatuuri andur paigaldatakse maja oõhjapoolsele välisseinale kohata, kus puudub otsene päikesevalgus ja sademete mõju.

Ülekuumenemise kaitse
Kui temperatuur seadme korpuses jõuab +80 °C-ni, lülitatakse koormus lahti. “Oht” kuvatakse ekraanil 1 p/s. Töö jätkamiseks peab temperatuur langema +60 °C-ni. Kui kaitse töötab rohkem kui 5 korda, lülitub termostaat välja, kuni temperatuur langeb 60 °C ja järelvaataja vajutatab peale süsteemi kontrollimist ühte regulaatori nuppudest.

Universaalne termostaat
Termostaati saab kasutada kõikide tootjate küttekaablitega. Seade võib töötada analoog anduriga- (R10) või digitaalse (D18) anduritega.

Hind: 67.56

Diferentsiaal kilbitermostaat temperatuuri regulaator katuse renni lumesulatus
Diferentsiaal kilbitermostaat temperatuuri regulaator jää ja lume sulatamiseks

Tagasi teemasse kilbitermostaadid

Vaata lisainfot tootja kodulehelt DS Electronics

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!