Vihmaveerenni katuse termostaat

Vihmaveerenni küttekaablite termostaat

Vihmaveerenni küttekaablite termostaat OJ ETR 1447a

Termostaat on mõeldud katuse ja vihmaveerenni küttekaablite juhtimiseks. See temperatuuri regulaator on võrreldes analoogidega väga lihtsalt paigaldatav, seadistav ja mugav kasutada ka lõpptarbijal.

Parempoolsest nupust seatakse paika miinuskraadi miinimumtemperatuur milleni küttekaabel töös hoitakse ja parempoolsest kõrgeim pluss kraad. Tavapäraselt seatakse vihmaveerenni küttekaablid tööle vahemikus -3..+2°C.

Kui katus on halva soojapidevusega või sisaldab näiteks katuseaknaid, siis miinuskraadi poolset seadepunkti alandatakse veelgi vastavalt antud katuse vajadusele.

Temperatuuri vahemiku lihtsamaks seadistamiseks on vihmaveerenni välisõhu termostaat varustatud 3-me erineva LED indikaatoriga. Kui tuli on punane, siis on küttekaabel sisselülitunud. Roheline tuli näitab, et õues on õhutemperatuur soojem, kui meie poolt seadistatud ülemine temperatuuripunkt. Kollane tuli näitab, et õues on temperatuur külmem, kui meie poolt seadistatud miinimumtemperatuur, mille juures küttekaabel veel töötaks.  Antud kilbi regulaator on kasutusel tavapäraselt kuni 5kW koguvõimsusega küttekaablite juhtimiseks (läbi kontaktori). Suuremate võimsuste korral soovitame kasutada jää ja lumeanduriga varustatud kilbi termostaati OJ ETR2.

Väljundrelee 230V/16A
Välisõhuandur on termostaadiga komplektis
Termostaat on seinapealne, kilbi DIN-liist kinnitusega
Reguleerimise vahemikuga – 10 – +10°C
Vihmaveerenni temperatuuri kontroller on 3 aastase garantiiga / Toodetud Taanis

Välisõhuandur paigaldatakse alati hoone põhjapoolsele küljele varjulisse kohta!

Hind: 96.-

katuse vihmaveerenni küttekaabli välisõhu termostaat
Vihmaveerenni küttekaablite välisõhu temperatuuri jälgimise kilbi termostaat

Veelgi täpsema info leiad termostaadi tootja kodulehelt

Vaata ka väliala kütete juhtimiseks mõeldud termostaati siit.

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!