Väliala termostaat niiskusanduritega

Jää ja lume sulatamise termostaat niiskusanduritega

Jää ja lume sulatamise termostaat OJ ETR 2 koos välisõhu ja niiskusanduritega tagab säästliku jää ja lume sulatamise väiksematel paigaldustel. Tagades paigaldajale kokkuhoiu nii soetamisel, kui ka hilisemal süsteemi kasutamisel. ETR2 hoiab vihmaveerennid või väliala platsid jää- ja lumevabad.

• Säästlik jää ja lume sulatamine katusel, vihmaveerennis või väliala platsidel
• Temperatuuri ja niiskuse mõõtmine
• Elektrooniline sisse / välja lülitamise juhtimine kuni 3600W
• Väga lihtne paigaldada, seadistada ja kasutada
• Reguleeritav niiskustundlikkus
• Võimalus erivajadusel käsitsi küte sisselülitada
• Ühe väljundreleega
Temperatuuri kontroller on 3 aastase garantiiga / toodetud Taanis

Niiskusanduritega termostaadi funktsioonid ja tööpõhimõte:

Vihmaveerenni lahendus– ETR2-4550 – termostaat, ETOR-55 – niiskusandur ja ETF-744/99 välisõhuandur: Niiskusandur ETOR on ettenähtud paigaldamiseks vihmaveerennidesse küttekaablite vahele jälgimaks jää ja lume olemasolu. ETOR tuvastab niiskuse, samas kui ETF andur õhutemperatuuri.
Lume sulatamise küttekaablid saavad toitepinge ainult siis, kui välistemperatuur on valitud seadistustest madalam (näiteks +2 kraadi) ja ETOR (R-roof) niiskusanduril esineb lund või jääd.

Paigaldus välisaladel – ETR2-4550 + ETOG-55
Väliala niiskuse andur ETOG on mõeldud uputamiseks / pinnasiseseks paigalduseks nii, et anduri ja platsi pealispinnad oleks ühel tasapinnal. ETOG (G-ground) niiskusandur tuvastab nii maapinna temperatuuri, kui ka ja niiskustaseme. Kiire õhutemperatuuri languse mõõtmiseks soovitame lisaks lisaks kasutada välisõhuandurit ETF-744/99. Lume sulatamise väliala küttekaablid saavad toitepinge ainult siis, kui välistemperatuur on valitud seadistuspunktist madalam ja ETOG niiskusanduril esineb lund või jääd.

Lihtne seadistus:
Seadista kütte sisselülitamise õhutemperatuuri väärtus ja järelkütte aeg. Alustuseks näiteks +2 kraadi ja järelküte 1 tund.
Väliala termostaat on kütte sisselülitamise ootereziimis, kohe kui temperatuur on alla seadistatud temperatuuripunkti ja küte lülitub sisse, kui jää ja lume andur tuvastab niiskuse.

jää ja lume andur sulatamise välisõhu termostaat maapinna niiskusandur

Jää ja lume sulatamise andur /andurid:

Maapinna niiskuse andur ETOG:
Maapinna niiskusandur on mõeldud õueala kütete juhtimiseks ja pinnasesse paigaldamiseks. Tuvastab nii temperatuuri, kui ka niiskuse olemasolu. Ühele termostaadile saab järele ühendada kuni kaks andurit ETOG.

Vihmaveerenni niiskuse andur ETOR:reg
Mõeldud paigaldamiseks katustele, vihmaveerennidesse ja torudesse jne. Tuvastab ainult niiskuse. Paigaldatakse koos välisõhuanduriga ETF. Ühele termostaadile saab paigaldada kuni kaks ETOR-tüüpi andurit.

Välisõhuandur ETF:
Tuvastab välisõhu temperatuuri. Kasutatakse koos renni niiskusanduriga ETOR, kuid seda saab kasutada ka eraldi ainult temperatuuri tuvastamiseks. Välisõhu andurit saab kasutada koos ETOG maapinna anduriga ka  platside küttel. Välisõhuandur tuvastab kiire õhutemperatuuri kiire languse, vältides jäiseid alasid.

NB! Oluline teada. Niiskusandurite pealispinda tuleks puhastada (mustus, puulehed jne) igal sügisel vahetul enne talvehooaja algust.

Vihmaveerenni väliala termostaat
Vihmaveerenni ja väliala niiskusanduritega termostaat

Paigaldus ja kasutusjuhendi leiad tootefailidelt või küsides.

Lisainfo ka tootja kodulehelt

Vaata ka lihtsamat vihmaveerenni termostaati õhuanduriga või platsi kütteks sobivat põrandaanduriga elektrikilbi termostaati

Intelligentse ja distantsilt juhitava kaasaegse jää ja lumesulatatemise termostaadi leiab siit lingil

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!