Väliala jää ja lumeanduriga termostaat niiskusanduriga devireg 850 lumeandur OJ ETR2 kontroller

Jää ja lume sulatamise termostaat niiskusanduritega OJ ETR2-1550

Termostaat OJ ETR2-1550 jää ja lume sulatamiseks vihmaveerennis või maapinnal niiskusanduriga / lumeanduriga.

– Ühe väljundiga. Termostaadile on võimalik ühendada kuni 2 lumeandurit / renniandurit
OJ ETR2 termostaat võimaldab väga energiasäästlikult juhtida jää ja lume sulatamist väiksemate paigalduste puhul. Eeliseks analoogide ees lihtne paigaldus, seadistus ja kasutusmugavus kasutajale.
Hind: 215,85 (koos k.m.-ga)

Jää ja lume sulatamise termostaat OJ ETR2-1550 ühildub välisõhuanduriga ja õue maapinna ning renni lume / niiskusanduritega. Termostaat tagab säästliku jää ja lume sulatamise väiksematel paigaldustel. Tagades paigaldajale kokkuhoiu nii soetamisel, kui ka hilisemal süsteemi kasutamisel. OJ ETR2 hoiab vihmaveerennid või väliala platsid jää- ja lumevabad reaalselt jää või lume olemasolu kontrollides. Lihtne seadistada ja kasutada  devireg 316 850 asendus

• Säästlik jää ja lume sulatamine katusel, vihmaveerennis või väliala platsidel
• Temperatuuri ja niiskuse mõõtmine
• Elektrooniline sisse / välja lülitamise juhtimine kuni 3600W
• Reguleeritav niiskustundlikkus
• Võimalus erivajadusel käsitsi küte sisse lülitada
• Ühe väljundreleega
Temperatuuri kontroller on 3 aastase garantiiga / toodetud Taanis

Hind käibemaksuga:
Jää ja lume sulatamise termostaat OJ ETR2 ühe väljundiga – 193,85
Maapinna niiskusandur ETOG 55 – 219,69
Renniandur – niiskusandur ETOR 55 – 267,69

Niiskusanduritega termostaadi funktsioonid ja tööpõhimõte:

Vihmaveerenni lahendus– ETR2-4550  termostaat, ETOR55 – niiskusandur ja ETF-744/99 välisõhuandur: Renniandur ETOR on ettenähtud paigaldamiseks vihmaveerennidesse küttekaablite vahele jälgimaks jää ja lume olemasolu. ETOR tuvastab niiskuse, samas kui ETF andur õhutemperatuuri.
Lume sulatamise küttekaablid saavad toitepinge ainult siis, kui välistemperatuur on valitud seadistustest madalam (näiteks +2 kraadi) ja ETOR (R-roof) niiskusanduril esineb lund või jääd.

Paigaldus välisaladel – ETR2-4550 + ETOG55
Väliala lume / niiskuse andur ETOG on mõeldud uputamiseks / pinnasiseseks paigalduseks nii, et anduri ja platsi pealispinnad oleks ühel tasapinnal. ETOG (G-ground) niiskusandur tuvastab nii maapinna temperatuuri, kui ka ja niiskustaseme. Kiire õhutemperatuuri languse mõõtmiseks soovitame lisaks lisaks kasutada välisõhuandurit ETF-744/99. Lume sulatamise väliala küttekaablid saavad toitepinge ainult siis, kui välistemperatuur on valitud seadistuspunktist madalam ja ETOG niiskusanduril esineb lund või jääd.

Termostaadi lihtne seadistamine:
Seadista kütte sisselülitamise õhutemperatuuri väärtus ja järel kütte aeg. Alustuseks näiteks +2 kraadi ja järel küte 1 tund.
Väliala termostaat on kütte sisselülitamise ootereziimis, kohe kui temperatuur on alla seadistatud temperatuuripunkti ja küte lülitub sisse, kui jää ja lume andur tuvastab niiskuse.

jää lume niiskuse andur välisõhu termostaat maapinna renni niiskusandur välisõhuandur renniandur lumeandur sensor etog etor andur
Jää lume niiskuse andur / renniandurvireg 850

Maapinna jää lume ja  niiskuse andur ETOG
Maapinna lume / niiskusandur on mõeldud õueala kütete juhtimiseks ja pinnasesse paigaldamiseks. Tuvastab nii temperatuuri, kui ka niiskuse olemasolu. NB! Ühele termostaadile saab järele ühendada kuni kaks andurit ETOG.

Vihmaveerenni jää lume ja niiskuse andur ETOR
Mõeldud paigaldamiseks katustele, vihmaveerennidesse ja torudesse jne. Tuvastab ainult niiskuse. Paigaldatakse koos välisõhuanduriga ETF. NB! Ühele termostaadile saab paigaldada kuni kaks ETOR-tüüpi andurit.

Välisõhuandur ETF
Tuvastab välisõhu temperatuuri. Kasutatakse koos renni niiskusanduriga ETOR, kuid seda saab kasutada ka eraldi ainult temperatuuri tuvastamiseks. Välisõhu andurit saab kasutada koos ETOG maapinna anduriga ka  platside küttel. Välisõhuandur tuvastab kiire õhutemperatuuri kiire languse, vältides jäiseid alasid.

NB! Oluline teada. Niiskusandurite pealispinda tuleks puhastada (mustus, puulehed jne) igal sügisel vahetul enne talvehooaja algust.

OJ ETR2 Vihmaveerenni renni katuse väliala õue elektrikilbi termostaat temperatuuri kontroller devireg 316 850
Vihmaveerenni ja väliala maapinna lume / niiskusanduritega termostaat  OJ ETR2-1550devireg 316 850
vihmaveerenni temperatuuri jääandur ja lumeandur renniandur
Vihmaveerenni niiskuse-, jää, lume-, renniandur

Paigaldus ja kasutusjuhendi leiad tootefailidelt või küsides.

Lisainfo ka tootja kodulehelt

Vaata ka lihtsamat vihmaveerenni termostaat õhuanduriga või platsi kütteks sobivat põrandaanduriga elektrikilbi termostaati

Intelligentse ja distantsilt juhitava kaasaegse jää ja lumesulatatemise termostaadi leiab siit lingil

Tagasi teemasse kilbitermostaadid

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!