päikesepaneelide mikroinverter kolmefaasiline inverter 2000W mikroinvertteri 3-vaihe

Mikroinverter Hoymiles HMT kolmefaasiline

Kolmefaasiline mikroinverter Hoymiles HMT 1800 / 2250 on mõeldud korraga kuni kuue päikesepaneeli ühendamiseks. Hoymiles kolmefaasiline mikroinverter on sobiv valik kui soovite paigaldada päikesepaneelid oma tarbeks. Ka mikroinverteritega annab teha akudega hübriid lahendusi, aga selle kohta konsulteerime eraldi. Ühefaasilised mikroinverterid HMS leiad siit teemast.

Kolmefaasiline mikroinverter Hoymiles HMT. Mikroinverter on mõeldud korraga kuni kuue päikesepaneeli ühendamiseks. Inverter sobib hästi nii eramajale kui tööstuslikeks lahendusteks, kui iga päikesepaneel töötab teineteisest sõltumatult ja on eraldi monitooritav. Mikroinverterid leiavad laialdast kasutust kohtades kus on probleeme varjudega või võin kui katusel on mitmeid erinevaid kaldeid eri suundades kuhu päikesepaneele soovitakse paigaldada. Neid on hea kasutada ka koos tavalise string inverteriga, kui plaanis on päikesejaama suurenadamine / laiendamine või kui tahame parandada oma olemasoleva päikesejaama hommikust ja õhtust tootlust lisades päikesepaneele koos mikroinverteriga ida – lääne suunale. Kui elektri võrku müümine on piiratud või keelatud, siis parima tulemuse saab, kui kasutada kolme ühefaasilist HMS inverterit.  Microinverter on hea alternatiiv optimeerijatega string-inverteritele.

Mudelid : HMT-1800-6T/ 2250-6T HMT-2000-4T
Päikesepaneeli võimsus sisendis (W) leiab andmelehelt 400-670W
Maksimaalne sisendpinge DC (V) 60V 65V
Maksimaalne vool (A) 6×11.5 4×16
Väljundvõimsus (VA) 1800W/ 2250W 2000W
Maksimaalne kogus paneele ahelas 10AWG 11/9 6/11
CEC peak efficiency 96.50% 96.50%
Niiskuskindlus IP67 IP67
Garantii 12 aastat 12 aastat

Hoymiles microinverter päikesepaneelidele võimaldab kasutada Hoymiles DTU-Lite-S  monitooringuseadet. Kõigi lisavõimaluste ära kasutamiseks soovitame kasutada ka Smart-meter-it DDSU666, koos monitooringuseadmega DTU-Pro – koostöös võimaldavad nad meil piirata inverteri enda võimsust sobivaks või vastavaks võrguettevõtte nõuetele.

Inverteri tehnilised andmed leiab lisatud andmelehelt.

Tagasi teemasse mikroinverterid

Video

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!