päikesepaneelide mikroinverter kolmefaasiline inverter 2000W mikroinvertteri 3-vaihe

Mikroinverter Hoymiles HMT kolmefaasiline

Kolmefaasiline mikroinverter Hoymiles HMT 1800 / 2250 on mõeldud korraga kuni kuue päikesepaneeli ühendamiseks. Hoymiles kolmefaasilised mikroinverterid on sobiv valik kui soovite paigaldada päikesepaneelid oma tarbeks. Ka mikroinverteritega annab teha akudega hübriid lahendusi, aga selle kohta konsulteerime eraldi. Ühefaasilised mikroinverterid HMS leiad siit teemast.

Kolmefaasiline mikroinverter Hoymiles HMT  sisaldab lisaks reaktiivvõimsuse juhtimist, mis võimaldab parandada teie paigaldise jõudlust ja stabiilsust. Inverter on mõeldud korraga kuni kuue päikesepaneeli ühendamiseks. Inverter sobib hästi nii eramajale kui tööstuslikeks lahendusteks. Neid on hea kasutada ka koos tavalise string inverteriga, kui tahame parandada oma olemasoleva päikesejaama hommikust ja õhtust tootlust lisades päikesepaneele koos mikroinverteriga ida – lääne suunale. Kui elektri võrku müümine on piiratud või keelatud, siis tuleb kasutada kolme ühefaasilist HMS inverterit.  Microinverter on hea alternatiiv optimeerijatega string-inverteritele.

Mudelid : HMT-1800-6T/ 2250-6T
Päikesepaneeli võimsus sisendis (W) leiab andmelehelt
Maksimaalne sisendpinge DC (V) 60
Maksimaalne vool (A) 6×11.5
Väljundvõimsus (VA) 1800W/ 2250W
Maksimaalne kogus paneele ahelas 10AWG 11/9
CEC peak efficiency 96.5%
Niiskuskindlus IP67
Garantii 12 aastat

Hoymiles microinverter päikesepaneelidele võimaldab kasutada Hoymiles DTU-Lite-S  monitooringuseadet. Kõigi lisavõimaluste ära kasutamiseks soovitame kasutada ka Smart-meter-it DDSU666, koos monitooringuseadmega DTU-Pro – koostöös võimaldavad nad meil piirata inverteri enda võimsust sobivaks või vastavaks võrguettevõtte nõuetele.

Inverteri tehnilised andmed leiab lisatud andmelehelt.

Tagasi teemasse mikroinverterid

Video

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!