Hoymiles DTU-Pro-S mikroinverteri monitooringuseade

Hoymiles DTU-Pro-S

Hoymiles DTU-Pro-S on HMS või HMT mikroinverteri monitooringuseade WiFi- või võrgukaabli ühendusega. Eraldi tootena saadaval ka mobiilside 4G versioon.
Hind: 213.-

Hoymiles DTU-Pro-S mikroinverteri monitooringuseade on WiFi- või võrgukaabli ühendusega.  DTU-Pro-S kogub teavet ja andmeid HMS– ja HMT-seeria mikroinverteritest, kasutades 2,4 GHz sagedusala ning edastab selle Hoymiles’i monitooringukeskkonda erinevate sidevõimaluste, näiteks arvutikaabli või WiFi võrku ühendamiseks . Monitooringu platvorm S-miles annab teile kogu paigaldise kohta usaldusväärse jälgimise, häirete nägemise, seadistamise ja andmesalvestuse võimaluse. Alates tarbimise ja tootluse jälgimisest S-Miles Cloudis kuni välise antennini, mis tagab tugevama ja usaldusväärsema side – see on Hoymiles-i kõige põhjalikum DTU seeria monitooringuseade ja sobib ideaalselt igat tüüpi paigalduseks.

  • Päikesepaneelide limiit: 80
  • WIFI-i standard: 802.11 b/g/n
  • Ühendused: RS485, RJ-45 ja USB
  • Energiatarve: Tavaline 1,0 W / Max 5,0 W
  • Ümbritseva õhu temperatuur: -20° kuni 55°C
  • Mõõdud: 66 x 11 x 66 mm
  • Kaal: 280g

Hoymiles DTU-Pro-S tagab teie päikesejaama jälgimise, sealhulgas andmete salvestamise mikroinverteri ja PV paneeli tasemel. Korpus on hea disainiga  ja intuitiivse olekunäidiku ja 4 LED-tulega esiküljel. Maksimaalne kaugus mikroinverteriteni on õues 200 m.

Hoymiles DTU-Pro-S koos energiaarvestiga DDSU666 võimaldab meil näha päikesejaama tootlust, omaenergiakasutust või kui palju me lisaks päikesejaama toodetud elektrile võrgust juurde ostame. Inverteri monitooring ka kui palju me oma tarbimisest üle jäävat energiat võrku müüme. Koos energiaarvestiga saame me piirata elektrivõrku müüdava energia kogust kuni selleni, et võrku me energiat ei müügi, kui selline on võrguettevõtte nõue.

 

mikroinverteri seadistamine
mikroinverteri seadistamine

Tagasi teemasse mikroinverterid

Video

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!