Kuivatuskapp riietele kuivatuskapid lasteaeda

Riiete kuivatuskapp

Riiete kuivatuskapp firmalt IZOTERMA on mõeldud peamiselt kaitse- ja tööriiete kuivatamiseks ja ventileerimiseks. Kuivatuskapp riietele on disainitud firmadele, kes kasutavad neid töörõivaste kuivatamiseks ja ventileerimiseks, eriti kui töid tehakse õues sõltumata ilmast. Vihma ja niiskuse tõttu vajab töö-, kaitseriietus, samuti vormiriietus ja saapad, tihti vahetamist ja ka kuivatamist / ventileerimist. Riiete kuivatuskapid on kolme suurusega 6,8 ja 10-le riidekomplektile. Personaalsed riiete kuivatuskapid leiab siit lingi alt.

kuivatuskapp tööriietele kuivatuskapid lasteaeda

Kuivatuskapi täpsemad tehnilised andmed on allpool lisatud andmelehel.

Ventileeritav tööriiete kuivatuskapp on korrosioonikindel!

Kuivatuskapi aktiivsel kasutamisel tekib vee-aur, mis eemaldatakse kapist sundväljatõmbega ava kaudu ja tänu sellele kappi kondensaati ei teki. Kuivatuskapp riietele peab oma kasutajat teenima aastaid keerulistes tingimustes. Seetõttu on meie kapil erinevalt teistest kappidest kahekordsed korrosioonivastased kaitsed: kapi detailid on valmistatud tsingiga kaetud terasplekist ja seejärel värvitud elektrostaatiliselt.

PAIGALDAMINE

Riiete kuivatuskapp paigaldatakse tasasele sirgele loodis pinnale, väljatõmbetoru ühendatakse ventilatsioonisüsteemiga ja seejärel lülitame kapi 230 V pistikupessa.

KUIVATAMISE PROTSESS

Kütte- ja ventilatsiooniseade ning töö regulaator asuvad kuivatuskapi ülaosas. See asukoht kaitseb juhuslike vigastuste eest ja on ohutu ka kapi kasutajale.

Kui lülitate kuivatuskapi tööle, tõmmatakse sisenev õhk läbi ventilaatori ja järgnevalt läbi kütteseadme. Kuumutatud õhk suunatakse – suure kiirusega – allapoole põranda suunas ja sealt peegeldub ta põrandalt taas ülespoole. Selline kuivatusprotsess tagab, et intensiivne ja turbulentne õhuvool kuivatab riideid nii alt kui ülalt.

Samal ajal toimub kapist niiske õhu eraldamine. Osa õhust suunatakse kapist välja koos niiskusega – ja ülejäänud osa õhust suunatakse uuesti ringlusse. Intensiivne õhuvool tagab kiire ja täpse kuivamisprotsessi ja seetõttu ökonoomse protsessi.

Kasutusalad:

Riiete kuivatuskapid on sobiliud kasutamiseks spordi- ja puhkekeskustes, hotellides, lasteaeda, välitöödega tegelevad firmad jne

KONTROLLER

Elektrooniline, intuitiivselt seadistatav kontroller programmeerimiseks: aeg, temperatuur; niiskuse indikaator.

Kuivatuskapid on varustatud elektroonilise kontrolleriga IZOTERMA – BZ 2

SERTIFIKAAT – CE B TÜV hügieeniline tunnistus, vastavusdeklaratsioon.

Vaata ka teemat tööriiete kapid / kuivatuskapid – mis on loodud kasutajale personaalseks kasutamiseks ja toidukuivati tööstuele

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!