Riiete Kuivatuskapp

Riiete kuivatuskapp

Riiete kuivatuskapp 6-10 riidekomplektile firmalt IZOTERMA on loodud kaitse- ja tööriiete kuivatamiseks ja ventileerimiseks. Kuivatuskapp riietele on disainitud firmadele, kes kasutavad neid töörõivaste kuivatamiseks ja ventileerimiseks, eriti kui töid tehakse õues sõltumata ilmast. Vihma ja niiskuse tõttu vajab töö-, kaitseriietus, samuti vormiriietus ja saapad, tihti vahetamist ja ka kuivatamist / ventileerimist. Riiete kuivatuskapid on kolme suurusega 6, 8 ja 10-le riidekomplektile. Personaalsed riiete kuivatuskapid leiab siit lingi alt.

Tööriiete kuivatuskapp on ventileeritav, soojustatud seintega ja korrosioonikindel!

riiete kuivatuskapp tööriietele kuivatuskapid lasteaeda IZOTERMA

Kuivatuskapi tehnilised andmed on allpool lisatud tootelehel.

Kuivatuskapi aktiivsel kasutamisel tekib vee-aur, mis eemaldatakse kapist väljatõmbeava kaudu ja tänu sellele kappi kondensaati ei teki. Kuivatuskapp riietele peab oma kasutajat teenima aastaid keerulistes tingimustes. Seetõttu on IZOTERMA kapil erinevalt teistest kappidest kahekordsed korrosioonivastased kaitsed: kapi detailid on valmistatud tsingiga kaetud terasplekist ja seejärel värvitud pulbervärviga.

PAIGALDAMINE

Riiete kuivatuskapp paigaldatakse tasasele sirgele loodis pinnale, väljatõmbetoru ühendatakse ventilatsioonisüsteemiga ja seejärel lülitame kapi 230 V pistikupessa. Kui roomis on hea üldine ventilatsioon või  õhu väljatõmme olla ka otse ruumi.

Riiete kuivatamine

Kuivatuskapi temperatuuri ja ventilatsiooniseade regulaatorid asuvad kuivatuskapi ülaosas. See asukoht on ohutus kõrguses, mis kaitseb teda juhuslike puudutuste ja vigastuste eest.

Kui lülitate kuivatuskapi tööle, tõmmatakse sisenev õhk läbi ventilaatori ja kütteseadme. Kuumutatud õhk suunatakse – suure kiirusega – allapoole põranda suunas ja sealt peegeldub ta põrandalt taas ülespoole. Selline kuivatusprotsess tagab, et intensiivne ja turbulentne õhuvool kuivatab riideid nii alt kui ülalt.

Samal ajal toimub kapist niiske õhu eraldamine. Osa õhust suunatakse kapist välja koos niiskusega – ja ülejäänud osa õhust suunatakse uuesti ringlusse. Intensiivne õhuringlus kuivatuskapis tagab kiire ja täpse kuivamisprotsessi ja seetõttu ka ökonoomse protsessi. Kuivatuskapi niiskussisaldust mõõdetakse kuivatuskapi väljundavas. Selle järgi saame teada, riiete kuivatamise hetkeolukorda.

Riiete kuivatuskapid on sobiliud kasutamiseks spordi- ja puhkekeskustes, hotellides, lasteaeda, välitöödega tegelevad firmad jne

Kuivatuskapi termostaat:

Elektrooniline, intuitiivselt lihtsalt arusaadav ja seadistatav kontroller programmeerimiseks: taimer, temperatuur; niiskuse indikaator õhu väljalaskeavas hindamaks kuivatusprotsessi kulgu.

Riiete kuivatuskapid on varustatud täpse elektroonilise kontrolleriga IZOTERMA – BZ 2

SERTIFIKAAT – CE B TÜV hügieeniline tunnistus, vastavusdeklaratsioon.

Vaata ka teemat IZOTERMA  tööriiete kapid / kuivatuskapid – mis on loodud kasutajale personaalseks kasutamiseks ja toidukuivati tööstusele

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!