riiete kuivatuskapp kuivatuskapid jalanõude kuivati

Riiete kuivatuskapid

Riiete kuivatuskapid IZOTERMA ISSO-60 on disainitud nii isiklike, kui ka tööriiete hoiustamiseks, kuivatamiseks ja ventileerimiseks. Igale kasutajale personaalne  kuivatuskapp. Ühiskasutatav riiete kuivatuskapp leidub siit lingilt.

Hind: 1150.- +k.m. (Hind sisaldab transporti kliendini)

ISSO – 60 tüüpi riiete kuivatuskapid on õhu soojenduse ja niiske õhu väljatõmbamise funktsiooniga. Riiete kuivatuskapid firmalt IZOTERMA on disainitud firmadele, kes kasutavad neid töörõivaste kuivatamiseks ja ventileerimiseks, eriti kui töid tehakse õues sõltumata ilmast. Vihma ja niiskuse tõttu vajab töö-, kaitseriietus, samuti vormiriietus ja saapad, tihti vahetamist ja ka kuivatamist / ventileerimist.

tööriiete jalatsite kuivatuskapp Riiete kuivatuskapid lasteaeda
tööriiete riiete kuivatuskapid

ESTEETIKA, HÜGIEEN, LIHTNE KASUTAMINE

Tööriiete kuivatuskapp on mõeldud personaalsete ja tööriiete (kindad, kingad) ning muude töötajate isiklike esemete igapäevaseks hoiustamiseks. Kuid, kui töötaja riided on  töötamise tõttu niisked või märjad, võib töötaja need kapis ise kuivatada!

Tööriiete kapi lahtrite jaotus ja selle funktsioonid:
kamber (vasakul) varda ja kahe konksuga riiete kuivatamiseks
kamber (paremal) varda ja kahe konksuga riiete hoidmiseks
ülemine kamber mütsi ja/või isiklike esemete hoidmiseks
varrastega alumine kamber (4 tk) kinnaste või kingade kuivatamiseks

Kappide funktsionaalsus:
1. Individuaalselt kasutatavad ja lukustatavad
2. Kõrvuti – max. 8 kappi (väljatõmbetoru kattega või ilma)

Kasutusalad:
1. Büroo- ja haldustöötajad,
2. Haridusasutused
3. Tööstus ja teenindus
4. Puhkekeskused, spordikeskused.

Iga kapp võtab eraldiseisvalt vähe põrandapinda – ainult 0,6 x 0,6 m.

Tööriiete kuivatuskapid on korrosioonikindlad!

Kuivatuskapi aktiivsel kasutamisel märgade riietega tekib vee-aur, mis eemaldatakse kapist sundväljatõmbega ava kaudu ja tänu sellele kappi kondensaati ei teki. Kuivatuskapp riietele peab oma kasutajat teenima aastaid keerulistes tingimustes. Seetõttu on meie kapil erinevalt teistest kappidest kahekordsed korrosioonivastased kaitsed: kapi detailid on valmistatud tsingiga kaetud terasplekist ja pulbervärvitud.

PAIGALDAMINE – Riiete kuivatuskapp töötavad 230V toitepingega. Tööriiete kapid asetatakse üksteise külge 2 kuni 8 tk, järjestikku. Väljatõmbeks tuleks kappide peale teha torujuhe ja ühendada nad ventilatsioonisüsteemiga või viia toast väljapoole (lõhnade ja niiskuse väljalaskmine).
Ühendage kapid üksteisega elektriliselt (pistik ülaosas), seejärel paigaldage esteetika ja ohutuse huvides väljatõmbetoru ette katteplaat. Kapid võivad töötavad teineteisest sõltumatult.

 

Näidis kuivatamise protsess:

Temperatuur kapis (tühjalt): +16C – ümbritsev temperatuur,
60% – suhteline õhuniiskus, 120 m³ / h – õhuvarustus, pärast 1-tunnist töötamist hoiukapi sees olev temperatuur, nagu on näidatud joonisel:

+16C – ümbritsev temperatuur, 60% – suhteline õhuniiskus, 120 m³ / h – õhuvarustus. Partii: veekindla polüestervoodriga kevadjakk + pika varrukaga puuvillane T-särk – pestud ja tsentrifuugitud

TULEMUS – partii on 4 tunni pärast Max-programmis kuivanud. 330 W/h, mis vastab vee aurustumisele – 20 cl/h
Katse viidi läbi väga ebasoodsates tingimustes: madal temperatuur, suur õhuniiskus, täiesti märjad riided, pesti ja tsentrifuugiti pesumasinas. Riiete kuivatuskapid ei ole vaja ventilatsioonisüsteemiga ühendada, kui need asuvad hea õhuvahetusega ruumis.

Kuivatuskapi seadmed – kaheastmelise võimsusega tasapinnaline kütteelement, kasutatud õhu väljatõmbamiseks mõeldud kattega torujuhe -(lisavarustus), ventilaator kapi alumises osas kuivamise parandamiseks, kolmepunktiline lukustus, koht identifikaatorile, nivelleerimisjalused, varjatud paigaldusega toitekaabel, ventilatsioon, 1. ja 2. kütte taset, kambri niiskuse ja temperatuuri indikaator, kappi tööd näitav kontroll-lamp, ukselüliti – lülitab kütte ukse avanedes välja, kinnaste riputusvardad (4 tk) sektsiooni alumises osas kinnaste või kingade kuivatamiseks – riputamiseks. Nelja konksuga varustatud horisontaalvarras riiete riputamiseks.

kuivatuskapid tööriiete kapp

DISAIN – RAL 7035 (helehall). Tööriiete kuivatuskapp on jagatud vertikaalse seina ja kahe horisontaalse riiuliga. Riiuli paremat ülemist külge ja alumist riiulit kasutatakse väiksemate riiete hoidmiseks. Kapi vasakpoolne sektsioon on köetav, paremat sektsiooni kasutatakse väliste (tavaliste) riiete riputamiseks vardale. Alumise horisontaalse riiuli all on õhuvarus ventilaator, mille ülesanne on jalatseid või kindaid kuivatada. Alumises lahtris on neli varrast kinnaste või kingade riputamiseks.

Vaata ka teist teemat riiete kuivatuskapp

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!