Mikroinvertterit Hoymiles

Mikroinverterite eelised

Mikroinverterite eelised tulevad kõige paremini esile päikesepaneelide paigalduste puhul, kus võib olla probleeme varjudega.

Mikroinverterite eelised tulevad kõige paremini esile päikesepaneelide paigalduste puhul, kus võib olla probleeme varjudega. Mikroinverterid sobivad hästi katustele, millel on palju erinevaid päikesepaneelide paigalduse suundi või lihtsalt väikesete paigalduste korral nagu suvilad ja suvekodud.

Mikroinverterid optimeerivad iga päikesepaneeli võimsuse eraldi erinevalt tavalistest string inverteritest. See võimaldab igal päikesepaneelil töötada maksimaalse kasulikkusega. Teisisõnu ei saa vari ühel päikesepaneelil või erinev päikesepaneeli kaldenurk jõudlust alla tõmmata kogu ahelalate puhu. Erinevalt tavalisest string-inverterist, kui ühel päikesepaneelil ahelas on midagi valesti, ei mõjuta see ülejäänud päikesesüsteemi ja see on endiselt töökorras. Mikroinveri erinevates sisendistes saab kasutada erineva võimuse – suurusega päikesepaneele – eelnevalt tutvu toote juures oleva andmelehega.

Mikroinverterid on kergelt lisatavad:
Hilisem päikesepaneelide lisamine olemasolevale süsteemile on mikroinverteritega lihtsam. Te ei pea muretsema olemasoleva inverteri vahetuse pärast vaid saate mikroinvertereid ja päikesepaneele lisada juba toimivale süsteemile ja seeläbi tõsta päikesejaama võimsust.

Monitooring:
Veebipõhine iga päikesepaneeli paneelipõhine jälgimine on saadaval nii majaomanikule kui ka paigaldajale. Päikesejaama tervise pidev analüüsimine võib anda olulist infot jõudluse parandamiseks. Monitoorimise võimalus on nii arvutist kui nutiseadmest.

Mikroinverterid kõrvaldavad vajaduse kõrgepinge alalisvoolujuhtmete järele, mis parandavad nii päikesepatareide paigaldajate kui ka süsteemide omanike ohutust.

Kuna mikroinverterid eritavad oluliselt vähem soojust kui tavalised inverterid, puudub vajadus ventilaatoritega aktiivjahutuse järele, mis võimaldab neil töötada ilma mürata.

Tagasi teemasse mikroinverterid

Küsi personaalset pakkumist!