Hübriidinverter Hoymiles hybrid inverter

Hübriidinverter Hoymiles

Hoymiles päikesejaama hübriidinverter. Valikus 5-12kW mudelid.  Ühe- ja kolmefaasilised hübriitinverterid ja ka laadimisinverterid, mis võimaldavad igast vanemast päikesejaamast teha akudega hübriidjaama. Hübriidinverteri eeliseks on mittesünkroonne väljundvõimsuse jaotus ehk toodetud elektrit jaotatakse igasse faasi vastavalt kliendi hetketarbimisele. See on eriti oluline kui võrguettevõte on elektri müüki võrku piiranud ja et inverter toodaks elektrit maksimaalselt kliendi oma tarbimise katmiseks. Mitte kõik päikesejaama inverterid ei tee seda. Lisaks võimalus tarbida 3 faasi 16A elektrit voolukatkestuse korral. Inverteril on ka elektrigeneraatori liidestamise sisend.

Hübriidinverter on päikesejaama universaalne toomisseade, mis ühendab ühes seadmes inverteri ja akulaadija funktsioonid. Inverter võimaldab meil saada päikesepaistelise päevaga päikesepaneelidelt omaks tarbeks elektrienergiat, üleliigset elektrit tagasi võrku müüa, samas ka energiat nutikalt akudesse laadides. Päeval akudesse laetud energiat saab ära ära kasutada õhtul, kui kodukasutaja energiavajadus on suurim või kui elektrivõrgus on elektrikatkestus.

Hoymiles hübriidinverter on universaalne tootmisseade kuna ta võimaldab elektri tootmist nii võrguühendusega, kui ka võrguühenduseta lahenduste puhul.  Alljärgnevalt paar illustreerivat pilti kasutusvõimalustest:

Päevasel ajal, kui päikesevalgust on piisavalt, toetab päikeseenergia oma tarbimist esimesena; liigne energia salvestatakse akusse ja kui veelgi üle jääb, siis suunatakse võrku (või vajadusel piiratakse tootlust, kui võrku müümine on piiratud):

Hübriidinverteri paigaldus

Hämaral ajal või öösel, kui päikeseenergiat ei ole piisavalt, varustab laetud aku majapidamist elektriga ja kui jääb puudu võetakse võrgust juurde:

Voolukatkestuse korral saab Hoymiles hübriidinverter varustada majapidamist päikese- ja akuenergiaga. Oluline on tähele panna, et mitte kõik seadmed majapidamises ei jää tööle vaid ainult need, mis on inverteri off-grid väljundis. Hübriidinverter toodab elektrit voolukatkestuse korral vaid koos akuga komplektis! Vajab majapidamise elektrikilbis õiget tarbijate grupeerimist:

Hübriid inverter paigaldus off-grid inverter

Ilma päikesepaneelideta lahendus. Hoymiles hübriidinverter saab akut laadida ka vaid võrgust saadava energiaga.
Näiteks kui klient soovib akusid laadida madala tariifiga perioodidel (näiteks öösiti) ja kasutada salvestatud energiat kõrge tariifiga perioodidel või kasutada salvestatud elektrit voolukatkestuse korral.

elekter voolukatkestuse korral päikesegeneraator off-grid inverter päikesejaam generaator

Päikeseenergia tootmise varieeruvuse tõttu (näiteks halbade ilmastikutingimuste tõttu) ei ole alati võimalik kasutada päikeseenergiat sellisel kujul, nagu see toodetakse. Päikesejaama akud võimaldavad salvestada päikesepaneelidest saadavat energiat hilisemaks kasutamiseks või elektri saamiseks võrgukatkestuse korral ning peame neid iga päikeseenergiasüsteemi jaoks hädavajalikuks komplekti osaks.

Akud salvestavad alalisvoolu, mida teie päikesepaneelid toodavad. Nagu varem mainitud, saavad inverterid muuta selle alalisvoolu vahelduvvooluks teie kodus või ettevõttes kasutamiseks. Päikesejaama inverterit saab seadistada laadima prioriteetselt teie päikesejaama akusid, suunates teie päikesepaneelilt kogu energia, mida antud hetkel ei kasutata.

Kui ilmastikutingimused muutuvad või teie kohalik elektrivõrk katkeb, saab päikesejaama inverter teid märkamatult automaatselt akutoitele ümber lülitada, et teie kodu eelmääratud seadmed tõrgeteta töötaks. Seda loomulikult kuni akude tühjenemiseni. Seepärast on oluline akupanga eelnev õige suuruse valik. Hoymiles päikesejaama inverteri eelis on ka see, et temaga saab ühendada generaatori, mis tagab lisa kasutusmugavuse.

Hübriidinverteri ilu seisneb selles, et see integreerib sujuvalt päikeseenergia tootmise, aku salvestamise ja varutoite ühte seadmesse. See on ideaalne lahendus kõigile, kes soovivad oma kodu või ettevõtte jaoks päikesejaama maksimaalselt efektiivseks muuta.

Kuigi hübriidinverterid on loodud töötama akudega, võivad nad töötada ka ilma nendeta. Kui te oma hübriidinverteriga akut ei kasuta, suunab seade lihtsalt kogu toodetud liigse elektrienergia võrku ja töötab kui tavaline päikesejaama inverter.

Sellegipoolest ei ole hübriidinverteri kasutamine ilma akuta kindlasti soovitatav. Ilma akuta kaotate võimaluse päikeseenergiat hilisemaks kasutamiseks salvestada ja jääte ilma ka varutoitevõimalustest, mis on hübriidinverteri eelise oluline osa.

Üks peamisi põhjusi, miks hübriidinvertereid armastatakse, on nende võime kompenseerida kõikuvat energia saadavust, nii et kui teil pole akut, kaotate olulise funktsiooni.

Ühilduvus
Samuti ühilduvad Hoymiles hübriidinverterid väga paljude erinevate akusalvestussüsteemidega. See muudab need heaks valikuks kõigile, kes soovivad kasutada päikeseenergiat peamise või varuenergiaallikana.

Varutoide
Mis kõige tähtsam – hübriidinverterid pakuvad ka varutoidet elektrikatkestuse korral. See võib olla tõeline elupäästja hädaolukorras ja aitab teil hoida oma kodu või ettevõtet elektriga varustatuna isegi siis, kui elektrivõrk on maas. Inimestele, kes elavad piirkondades, kus esineb elektrikatkestusi, on hübriid süsteem hea valik. Hoymiles hübriidinverter on üks väheseid, millele te saate liita juurde ka generaatori.

Hübriidinverteri ühendamine generaatoriga
Hübriidinverteri ühendamine

Lihtne jälgimine
Kuna kogu päikesejaamast saadav energia liigub läbi teie hübriidinverteri, on teie energiatarbimist lihtne jälgida. Näete täpselt, kui palju päikeseenergiat toodate, kui palju aku salvestusruumi teil on ja kui palju varuvõimsust teil igal ajahetkel saadaval on.

Nii on lihtne oma energiakasutusega kursis olla ja vajadusel muudatusi teha. Kui kasutate seadmete töö jälgimiseks Hoymiles S-Miles Cloudi monitooringu platvormi, saate sisse logida ja vaadata üksikasjalikku energiatarbimise statistikat oma arvutit või nutiseadet kasutades.

Akud:

Inverteriga sobivad tootjate akud: Pylontech Powercube Series , Dyness Tower Series ja tulevikus ka Hoymiles enda Hoypower Hoyhome HV Series

Tagasi teemasse Hoymiles tooted

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!