maapinna pinnase soojendusmatt sulatamine soojendamine

Soojendusmatt kaablitrumlite ja maapinna soojendamiseks.

Soojendusmatt kaablitrumlite ja maapinna soojendamiseks ja sulatamiseks. Lisaks kasutatakse ka betooni külmumise vältimiseks. Elektriline soojendusmatt on ilmastikukindel – niiskuskindlusega IP67 ja kasutatakse talvisel ajal paljudes kohtades, kus on oluline kiire ja lihtne jää ja lume sulatamine. Jää ja lume sulatusmatt on välja töötatud kõige rangemaid ohutusnõudeid arvestades. Soojendusmatt on varustatud maandatud pistikuga, mis tagab kasutusturvalisuse. Neid on lihtne vooluvõrku ühendada ja vajadusel kiirelt ümber paigutada.

8960503   1.0m x 3.0m 230V 1050W Hind: 1tk 380.- + k.m.
8960507   0.8m x 6.0m 230V 1500W Hind: 1tk 570.- + k.m.

Kõige tavalisemad elektrilise soojendusmati kasutusvaldkonnad on maapinna sulatamine, betooni soojendamine külmumise vältimiseks, liiva, vee- ja kanalisatsioonitorude või heinapallide soojendamine ja ka kriitilisel hetkel katusel ajutiselt jää ja lume sulatamine. Elektri- ja telekommunikatsioonikaablite, masinate ja müüriladumistöödega seotud jää ja lume sulatamine. Mahuti küte ja soojendamine.

Sõltuvalt sulatatava maapinna tihedusest, pakase tugevusest jne suudab küttematt sulatada 30cm – 60cm 24h jooksul. Küttematil on fooliumkattega sisemine pealispind, mis aitab küttematil teha oma tööd efektiivselt.

Alternatiiv pinnase sulatamisel on kasutada selleks kas väisala-, põrandaküttekaablit või välisala küttematti.  Küttekaabel paigaldatakse kas kinnituslindiga või peenikest armatuurvõrku kasutades võimsusega 250-350W ruutmeetrile. Sellest piisab maapinna sulatamiseks kuni -10 kraadi juures. Kiirema tulemuse saavutamiseks või madalamate temperatuuride puhul võib arvestada maksimaalselt kuni 400W ruutmeetrile. Üle selle ei ole arvestus mõistlik küttekaabli liig tiheda paigaldussammu tõttu. Paigaldis kaetakse omakorda ehitusfooliumi, soojustuse ja presendiga,

Lisainfot leiab tarnija kodulehelt: siit

Soojendusmatt lume sulatusmatt maapinna sulatamine betooni soojendus soojendamine
Küttematt – kaablitrumlite ja maapinna soojendamine sulatamine

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!