maapinna pinnase soojendusmatt sulatamine soojendamine ground thawing blankets routamatto

Soojendusmatt kaablitrumlite ja maapinna soojendamiseks.

Soojendusmatt kaablitrumlite ja maapinna soojendamiseks ja sulatamiseks. Lisaks kasutatakse ka betooni külmumise vältimiseks. Elektriline soojendusmatt on ilmastikukindel – niiskuskindlusega IP67 ja kasutatakse talvisel ajal paljudes kohtades, kus on oluline kiire ja lihtne jää ja lume sulatamine. Jää ja lume sulatusmatt on välja töötatud kõige rangemaid ohutusnõudeid arvestades. Maapinna soojendusmatt on varustatud maandatud pistikuga, mis tagab kasutusturvalisuse. Neid on lihtne vooluvõrku ühendada ja vajadusel kiirelt ümber paigutada.

50850101 1.0m x 3.0m 230V 850W Hind: 1tk 372.- + k.m. (Laos olemas)
50850161  0.8m x 6.0m 230V 1500W Hind: 1tk 570.- + k.m. (Laos olemas)

Kõige tavalisemad elektrilise soojendusmati kasutusvaldkonnad on maapinna sulatamine, betooni soojendamine külmumise vältimiseks, liiva, vee- ja kanalisatsioonitorude või heinapallide soojendamine ja ka kriitilisel hetkel katusel ajutiselt jää ja lume sulatamine. Elektri- ja telekommunikatsioonikaablite, masinate ja müüriladumis töödega seotud jää ja lume sulatamine. Mahuti küte ja soojendamine.

Sõltuvalt sulatatava maapinna tihedusest, pakase tugevusest jne suudab küttematt sulatada 30cm – 60cm 24h jooksul. Küttematil on fooliumkattega sisemine pealispind, mis aitab tal teha oma tööd efektiivselt. Lisaks soovitame küttemati või -matid katta omakorda present kangaga.

Alternatiiv pinnase sulatamisel on kasutada selleks kas väisala-, põrandaküttekaablit või välisala küttematti.  Küttekaabel paigaldatakse kas kinnituslindiga või peenikest armatuurvõrku kasutades võimsusega 250-350W ruutmeetrile. Sellest piisab maapinna sulatamiseks kuni -10 kraadi juures. Kiirema tulemuse saavutamiseks või madalamate temperatuuride puhul võib arvestada maksimaalselt kuni 400W ruutmeetrile. Üle selle ei ole arvestus mõistlik küttekaabli liig tiheda paigaldussammu tõttu. Paigaldis kaetakse omakorda ehitusfooliumi, soojustuse ja presendiga,

Lisainfot leiab tarnija kodulehelt: siit

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!