maapinna sulatamine

Sulatusmatt kaablitrumlite ja maapinna soojendamiseks.

Sulatusmatt kaablitrumlite ja maapinna soojendamiseks ja sulatamiseks. Soojendusmatt on ilmastikukindel – niiskuskindlusega IP67 ja kasutatakse talvisel ajal paljudes kohtades, kus on oluline kiire ja lihtne jää ja lume sulatamine Sulatusmatt on välja töötatud kõige rangemaid ohutusnõudeid arvestades. Soojendusmatt on varustatud maandatud pistikuga, mis tagab soojendusmati kasutusturvalisuse. Neid on lihtne vooluvõrku ühendada ja vajadusel kiirelt ümber paigutada.

Kõige tavalisemad küttemati kasutusvaldkonnad on maapinna sulatamine, liiva, vee- ja kanalisatsioonitorude või heinapallide soojendamine ja ka kriitilisel hetkel katusel ajutiselt jää ja lume sulatamine. Elektri- ja telekommunikatsioonikaablite, masinate ja müüriladumistöödega seotud jää ja lume sulatamine. Mahuti küte ja soojendamine. Üks tootevalikus olev soojendusmatt on projekteeritud ka auguga keset küttematti, mis sobib vajadusel puuraugu tegemiseks mati keskelt või näiteks aiaposti ümbert maapinna sulatamiseks.

Sõltuvalt sulatatava maapinna tihedusest, pakase tugevusest jne suudab küttematt sulatada 30cm – 60cm 24h jooksul. Küttematil on fooliumkattega sisemine pealispind, mis aitab küttematil teha oma tööd efektiivselt.

Alternatiiv pinnase sulatamisel on kasutada selleks kas väisala-, põrandaküttekaablit või välisala küttematti.  Küttekaabel paigaldatakse kas kinnituslindiga või peenikest armatuurvõrku kasutades võimsusega 250-350W ruutmeetrile. Sellest piisab maapinna sulatamiseks kuni -10 kraadi juures. Kiirema tulemuse saavutamiseks või madalamate temperatuuride puhul võib arvestada maksimaalselt kuni 400W ruutmeetrile. Üle selle ei ole arvestus mõistlik küttekaabli liig tiheda paigaldussammu tõttu. Paigaldis kaetakse omakorda ehitusfooliumi, soojustuse ja presendiga,

8960503   1.0m x 3.0m = 3.0 m² 1050W Hind: 1tk 495.- + k.m.
8960507   0.8m x 5.8m = 4.6 m² 1500W Hind: 1tk 790.- + k.m.
8960500   1.0m x 1.0m = 1.0 m² (keskelt auguga) 330W Hind: 1tk 440.- + k.m.
Soojendusmatid on tellimisel Taanist ca 10 päeva. Lisainfot leiab tarnija kodulehelt: siit

Sulatusmatt heinapalli kaablitrumli sulatamiseks
Küttematt – kaablitrumlite ja maapinna soojendamine sulatamine
Küttematt soojendusmatt
Maapinna sulatusmatt – jää ja lume sulatamine
Maapinna pinnase sulatamine
Maapinna soojendusmatt

Vaata ka teemat küttekaabel ja küttematt õue, trepi sisse, kõnnitee lume sulatamiseks ja soojendusega vaip jahedasse ruumi või silikoonist küttematt

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!