Soojendusmatt

Küttematt kaablitrumlite ja maapinna soojendamiseks.

Küttematt kaablitrumlite ja maapinna soojendamiseks ja sulatamiseks. Soojendusmatt on ilmastikukindel – niiskuskindlusega IP67 ja kasutatakse talvisel ajal paljudes kohtades, kus on oluline kiire ja lihtne jää ja lume sulatamine Sulatusmatt on välja töötatud kõige rangemaid ohutusnõudeid arvestades. Soojendusmatt on varustatud maandatud pistikuga, mis tagab soojendaja kasutusturvalisuse. Neid on lihtne vooluvõrku ühendada ja vajadusel kiirelt ümber paigutada.

Küttematt on loodud kaheks eri kasutusotstarbeks: Kollane soojendusmatt – maapinna, katuse serva, külmunud veetoru sulatamine, kaablitrumli soojendus, heinapallide jne soojendamiseks ja sulatamiseks ning musta värvi Multimat põrandaküttematt (elektriline küttega kummimatt), mis tagab mugavuse ja ohutuse väljas töötavatele inimestele. Soojendi rakendusi on palju, ainult kujutlusvõime seab piirid, kus neid küttematte kasutada saaks.

Kõige tavalisemad küttemati kasutusvaldkonnad on maapinna, liiva, vee- ja kanalisatsioonitorude või heinapallide soojendamine ja ka kriitilisel hetkel katusel ajutiselt jää ja lume sulatamine. Elektri- ja telekommunikatsioonikaablite, masinate ja müüriladumistöödega seotud jää ja lume sulatamine. Mahuti küte ja soojendamine. Üks tootevalikus olev põrandaküttematt on projekteeritud ka auguga keset küttematti, mis sobib vajadusel puuraugu tegemiseks mati keskelt või näiteks aiaposti ümbert maapinna sulatamiseks.

Sõltuvalt sulatatava maapinna tihedusest, pakase tugevusest jne suudab küttematt sulatada kuni 30cm – 60cm 24h jooksul. Küttematil on fooliumkattega sisemine pealispind, mis aitab küttematil teha oma tööd effektiivselt.

Sulatusmatt on toitepingega 230V ja niiskuuskindlusega IP67

  • HL8960503   1.0m x 3.0m = 3.0 m² 1050W Hind: 1tk 495.- + k.m.
  • HL8960507   0.8m x 5.8m = 4.6 m² 1500W Hind: 1tk 790.- + k.m.
  • HL8960500   1.0m x 1.0m = 1.0 m² (keskelt auguga) 330W Hind: 1tk 440.- + k.m.
  • Lisainfot leiab tarnija kodulehelt: siit
Sulatusmatt heinapalli sulatamiseks
Küttematt – kaablitrumlite ja maapinna soojendamine sulatamine
Küttematt soojendusmatt
Sulatusmatt – jää ja lume sulatamine
Küttematt maapinna soojendamiseks
Maapinna sulatamine

Vaata ka teemat küttekaabel ja küttematt õue, trepi sisse, kõnnitee lume sulatamiseks ja soojendusega vaip jahedasse ruumi või silikoonist küttematt

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!