niikuskindel termostaat

Ilmastikukindel termostaat jää ja lume sulatamiseks

Ilmastikukindel väliala ja vihmaveerenni termostaat distantsjuhtimise võimalusega OJ ETOP-4770


Ilmastikukindel jää ja lume sulatamise termostaat distantsjuhtimise võimalusega OJ ETOP-4770. Termostaat on niiskuskindel ja sobilik õues väliala ja katuse rennikütte juhtimiseks.
OJ Winterline® temperatuuri kontroller (ETOP) on mõeldud paigaldamiseks nii sise- kui välistingimustesse, niiskuskindlusega IP66. Temperatuuri kontroller peab vastu temperatuuridele kuni -50°C

Lihtne paigaldus

Paigaldage kontroller nelja kruviga ja seejärel ühendage vajalikud kaablid. Määratlege kasutatud anduri tüübid ja järelkütte  aeg. Käivitage süsteemitesti programm.

Termostaat ühilub OJ Electonics poolt pakutavate jää ja lume sulatamise kontrollimiseks vajalike niiskusanduritega ja välisõhuanduriga, mis tagavad säästliku jää ja lume sulatamise katusel, vihmaveerennis või väliala platsidel

Kaugjuhtimisvõimalus
Kui paigaldate ka kaugjuhtimispuldi, on teil võimalus eemalt mugavaltt vaadata ja muuta oma õues asuvat süsteemi olekut.
Kui olete oma süsteemi sisse lülitanud, siis aitab see teil säästa energiat ja hoida kulusid kontrolli all. Küttesüsteem rakendub vaid juhul, kui kütte rakendumise temperatuur on seatud alla soovitud temperatuuri – näiteks +2 kraadi ja ainult siis, kui andurid on niisked.
• Temperatuuri kontroller on 3 aastase garantiiga / toodetud Taanis

Jää ja lume sulatamise niiskuskindel termostaat õue
Maapinna ja rennikütte niiskuskindel termostaat

Lisainfo on leitav ka tootja OJ Electronics kodulehel

Tagasi teemasse elektrikilbi termostaadid

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!