kuivatusahjud

Tööstuslik kuumutus- ja kuivatusahi

Tööstuslik elektriline kuumutus- ja kuivatusahi

Tööstuslik elektriline kuumutusahi / kuivatusahi  XXL on mõeldud toodete lihtsaks ahju paigaldamiseks, kuumutamiseks ja kuivatamiseks. Ahju kasutamise kaalupiirang puudub! Maksimaalne ahju temperatuur: +200°C / +300°C
Tööstuslik ahi on sobilik igat tüüpi eelsoojendus-, kuumutamis-, kuivatamis-, kõvendamise-, klaasistamis-, stabiliseerimis- vajavate toodete jaoks ja lahustite värvid ja liimid, vormid, tööriistad, klaasid, kompaktsed pulbrid, vaigud, metallosad , elektroonikaosad, tööstuslikeks  termotöötlus protsessideks.
9 ahju suurust: 1000, 1500, 1800, 2700, 3000, 4500, 8000, 12000, 15000 liitrit.

Väiksema mõõduga sobilikud ahjud leiab laboriahjude seast.

Kuumutusahju siseseinad on valmistatud galvaniseeritud terasest. Tööstusliku ahju väliskest on valmistatud samuti galvaniseeritud terasest.

Ahju isolatsioon on klaasvillast. Ahju sise- ja väliskestade vahel puudub termiline sild, mis kahandab oluliselt soojuskadusid, et kiirendada kuumutamist ja vähendada pinnatemperatuure. See võimaldab ahjus suurepärast termilist stabiilsust ja energiatarbimise vähenemist.

Kuni mudelini XXL02.7 on kuumutusahjud ühe uksega, hinged paremal pool. Alates mudelist XXL03 on ahjud sisemise käepidemega, kahepoolse uksega, mis võimaldab juhuslikult ahju kinni jäänud operaatoril lihtsalt välja pääseda.

Kõik juhtimisseadmed asuvad ahju vasakus servas.

Erinevad kaablid ja andurid saate sisestada läbi Ø20mm läbimõõduga juurdepääsuavaga, ahju vasakul küljel,  mis on tihendatud silikoonkorgiga.

Tööstuslik kuumutusahi / kuivatusahi XXL on mõeldud laadimiseks käruga. Põrand on eest kallutatud, mis võimaldab hõlpsat juurdepääsu.

Kuivatusahi
Tööstuslikud kuumutus- ja kuivatusahjud

Kuivatusahi on varustatud eksklusiivse sundventilatsiooniga ja tõhusa küttesüsteemiga, mis koostöös tagavad antud XXL tüüpi ahjude suurepärase effektiivsuse ja temperatuuri ühtluse.

Insenerid õppisid ahju ventilatsiooni tänu vedelike temperatuurijaotuse simuleerimise tarkvarale. Kuivatusahjud omavad parimat võimaliku soojusjaotust.

Ventilaator asub ahju ülaosas. Ahju imab väljast õhku ventilaator, seda soojendab küttesüsteem ja seejärel puhutakse ahju tagumisest osast kogu laiuse ulatuses siseruumi laiali. Kuumutamist tagavad kütteelemendid, asetsevad ideaalselt õhuvoolu kanalites.

Kuivatusahi on varustatud õhuvahetussüsteemiga, mis koosneb õhu sisse- ja väljalaskeavast koos reguleeritavate klappidega.

tööstuslikud kuivatusahjud

Tööstuslik ahi on varustatud täpse ja usaldusväärse C3000 PID temperatuuri kontrolleriga. Temperatuuri saab seadistada täpsusega 0,1 °C. Termostaati on lihtne ja mugav kasutada. Temperatuuri mõõtmine toimub PT100 anduri abil.

Temperatuuri kontrolleri funktsioonid:
– Sedistatud temperatuuri näit ja tegelik hetke mõõdetud väärtus.
– Alustatud viivitus: 1 min kuni 99 h59 min.
– Kuumutusvahemik.
– Taimer 0 kuni 99h 59min.
– Kordusreziim.
– Helisignaal tsükli lõpus.
– Ülekuumenemise häire.

Kuumutusahi on RS232-kaabli abil arvutiga juhitav.

ahju termostaat

Kui uks on lahti peatub ventilaator ja küte.

Reguleeritav elektrooniline termostaat (klass 3.1 kaitse) kaitseb teie ahju ja tooteid. See mõõdab temperatuuri ahjus ja toetab reguleerimist temperatuuriregulaatori rikke korral. See lõpetab kuumutamise, kuni temperatuur on langenud alla seatud väärtuse.

Lähtestamisnupuga mehaaniline termostaat (klass 1 kaitse) kaitseb ahju. See kontrollib, kas temperatuur tõuseb ebaharilikult.

Ka ventilaatori rikke korral ahju küte peatatakse.

Kuumutusahi on lisaks varustatud erinevate visuaalsete alarmidega.

Väikseim mudel : XXL01
Ahju maht : 1000 liitrit
Jõudlus :
Temperatuuri stabiilsus : < ± 0.2 °C
Standard max temperatuur : +200°C
Mõõdud :
Ahju maht : 1000 liitrit
Sisemõõdud (LxSxK) : 1000 x 1000 x 1000 mm
Välismõõdud (LxSxK) : 1535 x 1559 x 1415 mm
Toitepinge : 400V ~3P 50Hz 20A
Võimsus +200°C : 12000 W
Uste arv : 1
Õhuringlus : 1800 m3/h
Kaal : 500 kg.

Tööstuslikud kuumutus- ja kuivatusahjud on saadaval laias valikus, mille kohta saab juurde lugeda ka tootja kodulehelt

Tagasi ahjude kategooriasse

Küsi personaalset pakkumist!