Tööstuslikud ahjud

Tööstuslik elektriahi

Tööstuslik elektriahi kõrgete temperatuuridega töötamiseks kuni +450°C. XHT ahjud sobivad paljudeks termotöötlus rakendusteks nagu : põletamine, degaseerimine, eelsoojendamine, kõvendamine, karastamine, steriliseerimine kõrgel temperatuuril, metallide lõõmutamine, metallides stressi leevendamine, stabiliseerimine, testimine jne

Tööstuslik elektriahi XHT  on mõeldud kaubakärudelt laadimiseks. Ahju ustel on spetsiaalne kuumakindel tihendussüsteem. Ahju uksed on turvalisuse huvides varustatud seest poolt avamise võimalusega.

Temperatuuri kontrollib väga usaldusväärne elektrooniline PID-kontroller. See mõõdab temperatuuri, kasutades õhuvoolu paigutatud andurit PT100. Digitaalne ekraan. Täpsus: 0,2°C. Termostaati on väga mugav ja lihtne seadistada.

Tööstuslikud ahjud on saadaval 7 suuruses: 1000, 1500, 1800, 2700, 3000, 4500, 6500 liitrit.

Väiksema mõõduga sobiliku ahju leiab laboriahjude seast

Tööstuslik elektriahi on roostevabast terasest sisekorpusega, mis on eriti vastupidav korrosioonile.
Väliskest on valmistatud galvaniseeritud terasest, mis on kaetud valge ja sinise epoksüüdvärviga.

Ahju juhtimise paneel asub ahju vasakus servas.

tööstuslik elektriahi ahi kuumutusahi kuivatusahi termotöötlus termotöötlusahi kuivatuskapp
Tööstuslikud elektriahjud

Kuumutusahju sisekorpus on väliskestast eraldatud paksu isolatsioonikihiga, mis vähendab soojuskadusid ja võimaldab kiiret soojenemisaega. Seinad ja uks on isoleeritud 150 mm paksuse asbestivaba klaasvillaga.
Tööstuslik elektriahi tagab teile:
– kiire temperatuuri tõusu,
– madal ahju välispinna temperatuur,
– suurepärane termiline stabiilsus,
– väiksem energiatarve.

Tööstuslik elektriahi on kergelt puhastatav tänu ahju sisekorpuse ümardatud nurkadele.

Vasakul seina keskel on Ø 40mm avaus, mis võimaldab lisa-kaablite või andurite viimist ahju. Kõrge temperatuuritaluvusega augukork võimaldab läbiviigu kanali sulgeda, kui seda ei kasutata, või tihendada auk pärast kaablite sisestamist.

Täpse temperatuuri ahjus tagavad roostevabast terasest kütteelemendid, mis paiknevad ideaalselt paigaldatuna õhuvoolu, võimaldades temperatuuri kiiret ja ühtlast tõusu.

Tööstuslik kuumutusahi on varustatud eksklusiivse ventilatsioonisüsteemiga, mida on uuritud ja kavandanud, kasutades spetsiaalset  tarkvara.

Sundventilatsioon – õhuringlus vähendab kuumutamisaega ja võimaldab soojust ruumis ühtlaselt jaotada. Tsentrifugaalventilaator, mis asub ahju ülaosas, ühtlustab temperatuuri kogu ahjus.
Ahjudel on reguleeritav õhuvahetus.

Värske õhu sisenemine ja kuuma õhu eraldamine toimub ahju kohal asuvate avade kaudu. Juhtpaneelil asuv regulaatori nupp võimaldab teil reguleerida õhu uuendamise kiirust, kohandades sulgventiili avamist või sulgemist.

Ahju ukse avamisel lülitatakse ventilatsioon ja küte välja.

Reguleeritav digitaalse ekraaniga termostaat (kaitseklass 3.1) kaitseb teie ahju ja selles olevaid tooteid. See mõõdab temperatuuri ahjus ja vastutab temperatuuri regulaatori rikke korral reguleerimise eest. Termostaat lülitab ülekuumenemise korral välja kütte, kuni temperatuur on langenud alla seatud väärtuse.

Ahjul on ka lisa ülekuumenemise kaitse koos lähtestamise võimalusega (kaitseklass 2), mis kaitseb ahju võimaliku ülekuumenemise eest, lülitades vajadusel kütte välja. Lähtestamise nupp asub juhtpaneeli tagaküljel.

Ventilaatori rikke korral samuti küte peatatakse.

Erinevad visuaalsed ja helisignaalid hoiatavad operaatorit probleemi ilmnemisel.

Tööstuslikud ahjud
Tööstuslik elektriahi / kuivatusahi
kuivatusahi kuivatuskapp
Tööstuslik kuumutusahi / kuivatuskapp

Tööstuslikud elektriahjud on saadaval laias valikus, mille kohta saab juurde lugeda ka tootja kodulehelt

Tagasi elektriahjud kategooriasse

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!