kilbi termostaat atex temperatuuri regulaator

Termostaat kilbi küttekehadele

Termostaat kilbi küttekehadele

Termostaat kilbi küttekehadele on kompaktsed ja mõeldud ohtlikes Atex keskkondades kasutamiseks. mis tagavad energiasäästliku temperatuuri juhtimise kuni 2kW võimsusega küttekehadele ning mida saab (soovi korral) kohandada individuaalse sooviga kohandatud seadepunktidega.

ATEX keskkonna termostaadid on loodud täiendama kilbi küttekehade valikut, kuid neid saab kasutada ka paljudes teistes iseseisvates rakendustes. Kilbi temperatuuri regulaatorid on lisaks sertifitseeritud kasutamiseks ohtlikes piirkondades, kus keskkond on klassifitseeritud 1. või 2. tsooni (IIA, IIB, IIC) gaasirühmaks või 21. või 22. tsooni ja (IIIA, IIIB, IIIC) tolmurühmaks.

Tüüp REx 011 – on suure täpsusega EX / ATEX keskkonna termostaat
Termostaadi REx 011 konstruktsioon tagab suure reguleerimistäpsuse, väikese hüstereesi ja pika kasutusea. Termostaadi suure lülitusvõimsuse tõttu saab kütteseadmeid tavaliselt termostaadile otse järgi ühendada ilma täiendavate vahe-releedeta.

Eelised:
Kompaktne disain
Fikseeritud temperatuuripunktid
Kõrge lülitusvõimsus ja töökordade arv
DIN-liistule paigaldatav
Väljundrelee 1,3A – 10A
Sertifitseeritud vastavalt ATEX, IECEx ja CU TR standarditele
Sertifitseeritud ilmastikukindel, kaitstud IP6X
Standard tooted saadaval lühikese tarneajaga
Sobib ümbritseva õhu temperatuuridele -60°C kuni +195°C

ATEX termostaadid on laias valikus. Küsi standard toodete tootelehte või kirjelda situatsiooni ja aitame valida õige termostaadi.

Küsi personaalset pakkumist!