kuumakindel küttekaabel

Teflon kattega kuumakindel küttekaabel

Teflonkattega PTFE kuumakindel kõrge temperatuuriga SNF seeria küttekaabel ka plahvatusohtliku EX ATEX keskonna jaoks – temperatuuritaluvusega kuni 260°C

SST kuumakindel küttekaabelTeflon kuumakindel ptfe kattega kõrge temperatuuriga küttekaabel SNF seeria EX Atex keskkonda – temperatuuritaluvusega kuni 260°C
Teflonkattega küttekaabel on väga painduv ja talub väljalülitatud olekus kuni 260°C. Sobilik nii külmumise kaitseks, kui ka kõrgete temperatuuride hoidmiseks. Nad on niiskuskindlad ja vastupidavad keemilises keskkonnas. On võimalik saada ka EX keskkonna sertifikaadiga küttekaableid.
Maksimaalne küttekaabli võimsus meetri kohta ja maksimaalne temperatuur mille juures küttekaabel võib veel töös olla – sõltub paigalduse asjaoludest, selle täpsustamiseks soovitame meiega konsulteerida, et leida parim lahendus. Suure tõenäosusega see ei tohi ületada 30W/m-le.
Teflon kattega kõrge temperatuuriga küttekaableid on võimalik saada nii ühesoonelisena kui kahesoonelisena (toitega ühest otsast) Vaata täpsemat infot lisatud tootefailidest.
Nad on suure tõmbetugevusega.

Jälgida tuleb ka, et:
– Küttekaabli sooned ei tohi omavahel ristuda või olla vahetus kontaktis isolatsioonimaterjaliga.
– Küttekaableid peab kindlasti reguleerima sobiva temperatuurivahemikuga termostaadiga.
– Installeerides küttekaablit pikkadele torulõikudele, tuleks küttekaablit paigaldada torule kergelt looklevana kuna on oht, et torude pikkused erinevate temperatuuride juures võivad kergelt muutuda.
– Torudedele paigaldades tuleb jälgida et torude liitekohtades või põlvedel ei oleks teravaid servi.
– Plastiktorudele või muude plastdetailide soojendamisel ei tohi küttekaabli meetrivõimsus olla üle 10W/m-le, et mitte kahjustada plastikut.

Saadaval ka samast küttekaablist tehtud küttematt – temperatuuritaluvusega kuni 260°C

Kuumakindel kõrge temperatuuriga küttekaabel tööstusele

Tootesortiment on väga lai. Lisainfo leiab lisatud tootefailist ja ka ka tarnija kodulehelt:

Vaata ka küttekaabel metallkestas tööstusele

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!