silikoon soojendusmatt

Soojendusmatt silikoonist

Soojendusmatt silikoonist. Esindame firma Kuhlmann ja  Holroyd tooteid ja nende tootevalikus on silikoonist soojendusmatid paljudeks erinevateks rakendusteks ja mis leiavad rakendust meditsiinis, tööstuses, toitlustamises. Näiteks soojendusega lauad, soojakapid, serveerimiskärud, pressvormid, töötasapinnad, lauaplaadid, akude soojendamine, telekommunikatsioonis, laboriseadmetes, elektrikilpides, pangaautomaatides, jää ja lume sulatamine, kondensatsiooni vältimine ja ka veemahutite või masuudi soojendamiseks.

SoojendusmatidSilikoonist küttematt sobib eriti hästi rakendustele, mis nõuavad pinna kuumutamist kuni +230°C. Valikus on nii standard tooteid, kui ka valmistatakse vastavalt kliendi spetsifikatsioonidele – erineva kuju ja suurusega. Kuumutusmatid tagavad eriti ühtlase soojusjaotuse ja suure pinnavõimsuse. Silikoon küttematid on kerged, vastupidavad ja samas paindlikud. Soojendid on võimalik vastavalt vajadusele ühelt küljelt katta ka liimi või magnetiseeritud pinnakattega.

Kuumakindel soojendusmatt on tavasortimendis kahes mõõdus:

  • 1000 x 590mm / Termost. 0-120°C / 230V / 1700W Hind: 610.- + k.m.
  • 2000 x 430mm / Termost. 0-120°C / 230V / 2500W

Soojendusmatt on tellitav ka kliendi soovitud eritellimusel mõõtude järgi, aga maksimum laius on 960mm ja maksimum pikkus 2300mm.
Elektrilised soojendusmatid on tellitavad ka erinevate toitepingetega nagu 12V, 24V, 48V jne. Võimsus küttemati ruutmeetrile peab jääma vahemiku 0,02 -3W/cm² ja vajadusel saab tagada pinnatemperatuuri kuni +230°C

Kuumutusmatt sobitub hästi pindadele, mis vajavad ühtlast kuumutamist, kui vajalik on sobiva tasapinna / töötasapinna / erinevate materjalide soojendamine ja kuumutamine. Küttematid on kergesti paigaldatavad ja võimalik valmistada liimitav või kleebitav versioon. Soojendusmatid on töökindlad, vastupidavad kulumisele, ühtlase soojusega ning niiskus- ja kemikaalikindlad.

Küttematt soojendusmatt silikoonist

soojendusmatt silikoon töötasapinna kuumutamine soojendamine
Elektriline soojendusmatt
Küttematt soojendusmatt silikoonist liimiga
Küttematt termostaadiga
tasapinnaline küttekeha liimitav kleebitav
paindlik tasapinnaline küttekeha
Soojendusmatt küttematt liimitav kleebitav
Küttematt tööstusele. Tasapinna soojendamine. Samuti ka liimitav / kleebitav variant.

Vaata ka teemat: väiksemad silikoonist soojenduselemendid

kilbi kütteelement
Kütteelement / küttekeha
elektrikilbi küttekeha
Soojenduselement

Küsi personaalset pakkumist!