läbivoolu soojendi

Läbivoolu soojendi

Läbivoolu soojendi küttekeha

Läbivoolu soojendi / küttekeha sobib erinevate keemiliselt mitte agressiivsete / söövitavate vedelike soojendamiseks. Läbivoolu kütteseade on mõeldud horisontaalseks paigalduseks. Eritellimusel võimalik valmistada ka vertikaalset versiooni. Kütteseade on ilmastikukindel / niiskuskindel IP66 kaitseastmega. Läbivoolu soojendi on varustatud termostaadi ja ülekuumenemiskaitsega. vajadusel saadaval ka tulekindla konstruktsioonina ohtlikele Atex aladele.

Läbijooksuga küttesede on kasutusel väga paljudel erinevatel tööstuse aladel näiteks nagu: õhuvoolude soojendamine, vee soojendamine, mootoriõli eelsoojendus, anodeerimisseadmed, mahuti küte, bituumeni suletud ahela süsteemid, naftatoodete / masuudi soojendus, taimsete õlide soojendus, vaha soojendamine ehk paljudel aladel, kus viskoossemaid vedelike on vaja soojendada.

Spetsifikatsioon:

Võimsusega 15-120kW
Konstruktsioon: Ilmastikukindel, niiskuskindel  IP66 kaitseastmega
Küttekeha: Incoloy 800 või 825, 316L või 304 roostevabast terasest, mantliga varras tüüpi / Eemaldatav kergest terasest või 316 roostevabast terasest keraamiline südamik või 316 roostevabast terasest padrunküttekeha
Töörõhk: Kuni 10 bar / 145 psig, vastavalt projekteerimisparameetritele
Mahuti: teras või 316 roostevaba teras
Isolatsioon: mineraalvill
Toide on kuni 690 V, vastavalt projekteerimisparameetritele
Saadaval ka tulekindla ja plahvatusohtliku keskkonna tarbeks

Küsi personaalset pakkumist!