kuumutusahjud

Tööstuslik kuumutusahi

Tööstuslik elektriline kuumutusahi  XXL on mõeldud toodete lihtsaks ahju paigaldamiseks ja kuumutamiseks. Ahju kasutamise kaalupiirang puudub! Maksimaalne ahju temperatuur: +200°C / +300°C
Termotöötlus ahi on sobilik tööstuses igat tüüpi eelsoojendus-, kuumtöötlus, kuivatamise-, kõvendamise-, klaasistamis-, stabiliseerimist vajavate toodete jaoks ja lahustite värvid ja liimid, vormid, tööriistad, klaasid, kompaktsed pulbrid, vaigud, metallosad , elektroonikaosad, tööstuslikeks soojendamisteks / kuumutamiseks.
9 ahju suurust: 1000, 1500, 1800, 2700, 3000, 4500, 8000, 12000, 15000 liitrit.

Väiksema mõõduga sobilikud ahjud leiab laboriahjude seast.

Kuumutusahju siseseinad ja väliskest on valmistatud galvaniseeritud terasest.

Ahju soojustus on klaasvillast. Ahju sise- ja väliskestade vahel puudub termiline sild, mis kahandab oluliselt soojuskadusid, et kiirendada kuumutamist ja vähendada pinnatemperatuure. See võimaldab ahjus suurepärast termilist stabiilsust ja energiatarbimise vähenemist.

Kuni mudelini XXL02.7 on kuumutusahjud ühe uksega, hinged paremal pool. Alates mudelist XXL03 on kuumutusahjud sisemise käepidemega, kahepoolse uksega, mis võimaldab juhuslikult ahju kinni jäänud operaatoril lihtsalt välja pääseda.

Kõik ahju juhtimisseadmed asuvad vasakus servas.

Erinevad kaablid ja andurid saate sisestada läbi Ø20mm läbimõõduga juurdepääsuava, mis asub ahju vasakul küljel, Ava on tihendatud silikoonkorgiga.

Tööstuslik kuumutusahi XXL on mõeldud laadimiseks käruga. Soojustatud põrand on eest kallutatud, mis võimaldab hõlpsat juurdepääsu.

Elektriline kuivatusahi, kuumutusahi, kuumtöötlusahi, steriliseerimisahi, komponentide vanandamiseks, kõvendamiseks ja muudeks termilisteks toiminguteks tootmiseks ja kasutamiseks tööstuses.
Elektriline kuivatusahi, kuumutusahi

Kuumutusahjud on varustatud eksklusiivse sundventilatsiooniga ja tõhusa küttesüsteemiga, mis koostöös tagavad antud XXL tüüpi ahjude suurepärase effektiivsuse ja temperatuuri ühtluse.

Insenerid õppisid ahju ventilatsiooni tänu vedelike temperatuurijaotuse simuleerimise tarkvarale. Kuivatusahjud omavad parimat võimaliku soojusjaotust.

Ventilaator asub ahju ülaosas. Ahju imab väljast õhku ventilaator, seda soojendab küttesüsteem ja seejärel puhutakse ahju tagumisest osast kogu laiuse ulatuses siseruumi laiali. Soojenemise tagavad kütteelemendid, mis asetsevad ideaalselt õhuvoolu kanalites.

Tööstuslik kuivatusahi on varustatud õhuvahetussüsteemiga, mis koosneb õhu sisse- ja väljalaskeavast koos reguleeritavate klappidega.

tööstuslik kuumutusahi
Kuumutusahi

Tööstuslik elektriahi on varustatud täpse ja usaldusväärse C3000 temperatuuri kontrolleriga. Temperatuuriregulaator on ülitäpne – täpsusega: 0,1 °C.
Termostaati on äärmiselt lihtne ja mugav kasutada. Temperatuuri mõõtmine toimub PT100 anduri abil. PID elektrooniline regulaator.

Ahju kontrolleri funktsioonid:
– Sedistatud temperatuuri näit ja tegelik hetke mõõdetud väärtus.
– Alustatud viivitus: 1 min kuni 99 h59 min.
– Kuumutusvahemik.
– Taimer 0 kuni 99h 59min.
– Kordusreziim.
– Helisignaal tsükli lõpus.
– Ülekuumenemise häire.

Ahju on võimalik RS232-kaabli abil arvutiga juhtida.

ahju kontroller
Tööstuslik ahi on varustatud juhtpuldiga

Kui uks on lahti, peatub ventilaator ja küte.

Reguleeritav elektrooniline termostaat (klass 3.1 kaitse) kaitseb teie ahju ja tooteid. See mõõdab temperatuuri ahjus ja toetab reguleerimist temperatuuriregulaatori rikke korral. Termostaat peatab kuumutamise, kuni temperatuur on langenud alla seatud väärtuse.

Lähtestamisnupuga mehaaniline termostaat (klass 1 kaitse) kaitseb ahju. See kontrollib, kas temperatuur tõuseb ebaharilikult.

Ka ventilaatori rikke korral küte automaatselt peatatakse.

Kuumutusahjul on lisaks erinevad visuaalsed alarmid.

Väikseim mudel : XXL01
Ahju maht : 1000 liitrit
Jõudlus :
Temperatuuri stabiilsus : < ± 0.2 °C
Standard max temperatuur : +200°C
Mõõdud :
Ahju maht : 1000 liitrit
Sisemõõdud (LxSxK) : 1000 x 1000 x 1000 mm
Välismõõdud (LxSxK) : 1535 x 1559 x 1415 mm
Toitepinge : 400V ~3P 50Hz 20A
Võimsus +200°C : 12000 W
Uste arv : 1
Õhuringlus : 1800 m3/h
Kaal : 500 kg.
Tööstuslikud ahjud kuumutusahi kuumutusahjud kuivatusahi
Tööstuslik ahi

Tööstuslikud kuumutusahjud on saadaval laias valikus, mille kohta saab juurde lugeda ka tootja kodulehelt

Valikus on ka ahjud mille töötemperatuur on kuni +450 kraadi – need leiad siit.

Meie poolt müük – paigaldus – hooldus

Tagasi ahjude kategooriasse

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!