keskkütte radiaatorid

Ribiline keskkütte toruradiaator

Ribiline keskkütte radiaator

Ribiline keskkütte toruradiaator.
Ribiline toruradiaator on tõhus soojusallikas suurte avarate ruumide kütmiseks või temperatuurilanguse mõjude kompenseerimiseks suurte akende all. Toruradiaatorid võivad olla välimuselt vanamoelised  tööstusliku retro stiiliga või värvide valiku ja paigalduse abil kaunilt arhitektuuri integreeritud disaini elemendid. Ribilised keskkütte radiaatorid sobivad ideaalselt igasuguste renoveerimisprojektide jaoks ja ka kasutamiseks uutes hoonetes – alates tööstus- ja põllumajanduskompleksidest kuni kontorite ja ühiskondlike hooneteni. Radiaatoreid saab kombineerida kas toruradiaator üksikuna paigaldatult või rühmadena ning neid saab paigaldada seintele, põrandatele või lagedele väga erinevatel viisidel.

Toruradiaatorid on võimalik valmistada ka painutatutena ehk kaarjatena, kui arhitektuur hõlmab fassaadide või võlvlagede kumerust siis saavad ka ruumi radiaatorid kontseptsiooniga harmoneeruda.

Ribilise äärikuga toru radiaatorid on saadaval erinevatest materjalidest nagu roostevabast terasest (markeeringuga 1.4512 ja 1.4571), lisaks terasest, happekindlast terasest või vasest. Erinevatest pinnakatte viimistlustest on võimalik valida kuumtsink, elektritsink ja pulbervärvitud viimistlus. Ka radiaatorite ühendusotsad on võimalik teha välis- või sisekeermega, flantsiga või eraldi väljaviiguna.

Radiaatorid on saadaval 8 erinevas suuruses, ribi läbimõõduga 73 kuni 164 mm. Seinale ja põrandale kinnitamiseks on saadaval arvukalt erilahendusi. Saab valmistada ka kahest või enamast torust koosnevat radiaatorite moodulit. Radiaatorid saab hoone kuju järgi kõverdada. Kõik torud on toodetud vastavalt tellimusele ja nende maksimaalne pikkus on 6000 mm.

Kasutusalade märksõnad:

Kasvuhoone kütmine, soojendi
Tööstushoonete kütmine
Laohoonete kütmine
Keldri kütmine
Garaazide kütmine
Jahutustorud
Soojusvaheti torud
Ribilised terastorud
Roostevaba radiaator
Vesikütte radiaatorid

Tabel, kui palju soojusliku võimsust eraldab terasest ribiline radiaator-toru näidatud temperatuuri juures:

kuidas arvutada radiaatori suurust
Radiaatori arvutamine – valik
keskkütte radiaator radiaatorid kasvuhoone kütmine roostevaba toru ribilised terastorud
Keskkütte radiaator ribiline / ribilised terastorud
Kasvuhoone küte kütmine keskkütte radiaator
Ribilised toruradiaatorid / kasvuhoone kütmine
angaari kütmine toruradiaator toru radiaator kumer kaardus vesikütte kasvuhoone
Radiaatorid tööstusele ja angaari

Roostevaba terasest toru radiaator on tootjalt Schultze

Vaata ka toodet niiskuskindlad elektrilised toruradiaatorid – valmistatud  samuti ribiliste äärikutega roostevabast terasest tehtud torudest

Küsi personaalset pakkumist!