Labori kuivatusahi kuumutusahi kuivatuskapp

Madalatemperatuuriline laboriahi

Universaalne madalatemperatuuriline laboriahi / kuumutusahi XU-LT  sobib rakendusteks, kus on vaja temperatuuri kuni +120°C, sealhulgas toodete vanandamiseks temperatuuril 50/60°C või kuivatamiseks temperatuuril 105°C. XU-LT laboriahjud tagavad kõrge täpsuse madalatel temperatuuridel ja tänu sellele on nad sobilikud ka laboritoodete pikaajaliseks säilitamiseks kindlal temperatuuril, sest antud ahju temperatuuri hoidmise täpsus on 0,2 kraadi. Universaalne laboriahi / labori kuivatuskapp on ideaalne kuivatusahi, kuumutamiseks, kuumtöötlemiseks, komponentide vanandamiseks, kõvendamiseks või muudeks termilisteks vajadusteks.
Sortimendis 8 erinevat suurust: 32, 58, 112, 225, 343, 490, 686 ja 980 liitrit.

Laboriahi omab palju lisavõimalusi ja lisatarvikuid, mille leiad lisatud tootelehelt lehe all servas.

Madalatemperatuuriline laboriahi on tugeva konstruktsiooniga , mis vastab kõrgetele kvaliteedinõuetele. Ahju väliskest on valmistatud galvaniseeritud terasest, mis on kaetud valge – sinise värvikombinatsiooniga. Laboriahi heledast poleeritud roostevabast terasest kuumutuskambriga. Roostevaba terasest sisekamber on eriti korrosioonikindel, võimaldades töödelda kõrgema niiskussisaldusega tooteid. Juhtpaneel võtab vähe ruumi ja asub ahju üleval servas.
Kuivatusahi on varustatud 20mm sisendavaga kaablite või andurite sisestamiseks vasakus all servas. Silikoonkork võimaldab teil sisenemisava blokeerida, kui te seda ei kasuta, või muuta pärast kaablite läbimist õhukindlaks.
Laboratooriumi ahjud on varustatud valgustusega, mille lüliti asub juhtpaneelil.
KERGE PUHASTADA! Kuumutuskamber on ümardatud nurkadega, mis muudavad ahju sisemuse puhastamise väga lihtsaks.

kuivatusahi laboriahi labori kuumutuskapp kuivatuskapp kuumutusahi
Kuivatusahi / kuivatuskapp

TEMPERATUURI TÄPSUS
Temperatuuri seadistamisel muudetakse ahju võimsusust. Selliselt kuumutusahi reguleerib madalatel temperatuuridel soovitud temperatuuri eriti täpselt.
Suurepärane soojustatus
Asbestivaba klaasvilla soojusisolatsioon on optimeeritud kogusega. Väline korpus on sisekestast eraldatud. Puuduvad termilised sillad, mis tagab meile:
– madala korpuse pinnatemperatuur
– madal energiatarve
– kiire soojenemine

Kuumakindlast silikoonist uksetihendid tagavad kuumutuskambri õhukindluse. Uksetihend on lihtsalt ja kiirelt puhastamiseks kergesti eemaldatav. Uksel on kahe punkti sulgemine (ülevalt ja alt) maksimaalse töökindluse tagamiseks.

Sisekambrit kuumutavad roostevabast terasest kütteelemendid, mis asetsevad ideaalselt õhuvoolus, võimaldades ühtlast kuumutamist.

Laboratoorsed ahjud

Elektriahju ventilaatorid tagavad suurepärase ühtlase temperatuuri jaotuse kogu ahjus. Õhuringluse  tagab üks või kaks ventilaatori mootorit. Ventilaatorid kiirendavad kuivamist ja ühtlustavad kuumutamist. Ahju sisemusest imab ventilaator õhku (1). Seda kuumutatakse kütteelementide (2) abil ja seejärel puhutakse ahju sisemusse (3). Kuum õhk väljub ahju tagaosast (4). Värske õhk siseneb ventilaatori (5) juurest.
Reguleeritav õhuvahetus. Tänu reguleerimisnupule saab avada ühtlaselt ahju tagaküljel asuvat õhu väljalaskeklappi. Kuum õhk väljub õhu väljalaskeavast ja see asendatakse uue välisõhuga.

laboratooriumi ahju kontroller

Madalatemperatuurilised laboratooriumi ahjud on varustatud C3000 temperatuuri kontrolleriga, mis on täpne, usaldusväärne ja lihtne kasutada.

Temperatuuri mõõtmine PT100 anduri abil. PID elektrooniline regulaator. Täpsus: 0,1°C.

Laboriahju kontroller:

– Seadeväärtuse näidik ja mõõdetud väärtus.
– Alustamise viivitus: 1 min kuni 99h 59 min.
– Kuumusvahemik.
– Küttetaimer 0 kuni 99h 59min.
– Korduvtsükkel.
– Helisignaal tsükli lõpus.
– Ülekuumenemise häire.

Loe lisaks tootja kodulehelt

Vaata ka teemat laboiahjud temperatuuriga kuni +300°C kraadi või +450°C

Link tagasi laboriahjud kategooriasse

Tootefailid

Küsi personaalset pakkumist!